Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek nie podaje kulek


Recommended Posts

Od jakiegoś czasu mam problem z moją replliką pstoletu na green gas po wystrzeleniu 1 kulki muszę za każdym razem odciągać zamek żeby podało kulke pistolet się zacinał więc go nasmarowałem ale po na smarowaniu dalej się zacina wie jak naprwić to z tym podawaniu kulek?

Link to post
Share on other sites

Na odległość to wróżenie z fusów ;)

Ja bym stawiał wstępnie na niewłaściwą współpracę dyszy i głowicy tłoka, czyli najczęściej słabe ich wzajemne uszczelnienie.

Nie pozwala to na mocniejsze odrzucenie zamka w tył i w rezultacie pobranie kulki z magazynka.

Sprężynka powrotna dyszy, jeżeli jest za słaba lub uszkodzona, również może nie cofać dyszy i odsłonić szczękę magazynka.

Czasami też się zdarza, że dosyłacz kulek dyszy jest zbyt mocno dociskany przez sprężynę magazynka i dysza za słabo oskakuje do tyłu, uniemożliwiając pobranie kulki do komory.

Nie wiem, też jakiej firmy masz replikę, często się zdarza, że te tańsze wymagają trochę dopieszczenia, aby działały poprawnie, samo smarowanie to za mało.

Za wiele niewiadomych, aby precyzyjnie zdiagnozować twój problem.

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, KAMA3 said:

Na odległość to wróżenie z fusów ;)

Ja bym stawiał wstępnie na niewłaściwą współpracę dyszy i głowicy tłoka, czyli najczęściej słabe ich wzajemne uszczelnienie.

Nie pozwala to na mocniejsze odrzucenie zamka w tył i w rezultacie pobranie kulki z magazynka.

Sprężynka powrotna dyszy, jeżeli jest za słaba lub uszkodzona, również może nie cofać dyszy i odsłonić szczękę magazynka.

Czasami też się zdarza, że dosyłacz kulek dyszy jest zbyt mocno dociskany przez sprężynę magazynka i dysza za słabo oskakuje do tyłu, uniemożliwiając pobranie kulki do komory.

Nie wiem, też jakiej firmy masz replikę, często się zdarza, że te tańsze wymagają trochę dopieszczenia, aby działały poprawnie, samo smarowanie to za mało.

Za wiele niewiadomych, aby precyzyjnie zdiagnozować twój problem.

Mam Replikę Golden eagle

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...