Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M47A1 Shotgun -=Double Eagle=-


Recommended Posts

Dzięki za wszystkie opisy - prydały się ;] też mam mosberga postanowiłem zmienić lufę na tą z Obi - kupiłem ją i mam problem - sprawdziłem na Blasterach i okazało się że jest za mała :/ kulka nie chce za bardzo wejść - błagam doradźcie jakich kulek używać albo co mam zrobić - z góry dzięki

 

 

- tak a propo możecie dodać jeszcze inne propozcje tuningu masberga

Link to post
Share on other sites

jeśli masz za ciasną lufę to proponuję ja trochę wypolerować drobnym papierem ściernym.

Instrukcja polerowania:

bierzesz twardy drut, na końcu zawijasz papier ścierny(tak by dość ciasno wchodził w lufę), i przesuwasz po całej długości(od środka), i co jakiś czas sprawdzasz czy kulka przeleci. jeśli przelatuje bez blokowania to oznacza że średnica lufy jest już dobra, a lufa gotowa do montażu w broni :)

mam nadzieje że pomogłem choć troszkę, bo sam kiedyś miałem taki problem z lufą, i też znaleźli się dobrzy ludzie którzy mi pomogli :)

Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam .

Z tym szlifowanien to jest totalna klapa.W ten sposób przeszlifowana lufa uzyskuje tolerancję przestrzału ,ale ma to niewiele wspólnego z uzyskaniem precyzji strzału z tego względu że tak przeszlifowana lufa nigdy ni będzie na całej długości trzymała parametru średnicy i wymiaru kołowego ,ponieważ papier scierny w ten sposób szlifowania będze się układał na sciankach lufy szlifowanej a rurki te nie są za bardzo precyzyjne.Sam sprawdziłem na rurce w którj

kulka się blokowała w kilku miejscach ,

po przeszlifowaniu w/w metodą owszem kulka zaczęła się przemieszczac swobodnie i po zamontowaniu w M 47 stwierdziłem że wzrosła prędkośc początkowa kulki lecz nie przełożyło się to na skupienie kulek.

Dolas

Edited by Dolas
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

A ja właśnie w sprawie aluminiowego tłoka. Czy prędkość początkowa po założeniu takiego tłoka może spaść? Czy jak będę miał ten tłok to moge wsadzić mocniejsza sprężynę? Jeśli tak to czy będę musiał w bebechach wymienić coś jeszcze? Czy rapid fire z aluminiowym tłokiem w środku przestanie być szkodliwy dla strzelby?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...