Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M47A1 Shotgun -=Double Eagle=-


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Prec lufa (rurka z OBI Nomi) wstawiasz zamiast tej dorabiasz hop up regulowany na śrubkę. Możesz także dotoczyć tłok, i cylinder ale skoro jesteś zielony z tej opcji zrezygnujemy. Co do lufy jak nie wiesz gdzie kupić pisz do mnie na gg.

 

Dobra rzeczą co do tunningu jest także podłożenie podkładek pod spręzyne żeby była silniejsza.

 

Podaj mi linka tego pistoletu. Zasadniczo to wszyskie tunninguje się tak samo.

Link to post
Share on other sites
Ta replika ma regulowany HU  . Ja proponuje prec lufe (z obi bo stockowa ma 6,15mm) i 2 mm podkladek + uszczelnic przejscie tlok-komora HU i komora HU-lufa. To powinno wystarczyc.

 

jaką średnicę ma mieć ta lufa z Obi, jaka jest cena?

Link to post
Share on other sites
ą one oznaczane jako 8mm (taka mają średnice ale zewnętrzną)  

najlepiej wziąść do sklepu troche kulek do sprawdzenia  

a koszt takiej rurki~5zł

 

Niestety nie znam się na na tym dokładnie, jak kulki powinny wchodzić do rurki? Z oporem, jaki wymiar powinnien być wewnątrz 6,10 mm, 6,05?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tomaszek, poszukaj sobie tematu o mp5 TM, a jak nie ma to załuż. To temat o czym innym.

Cosmo regulacja HU jest po prawej stronie. Taki suwak w jedną jest "normal" w drugą "hop".

Wczoraj do mnie przyszedł równierz ten shotgun. I również ściaga nieco w lewo. Jednak w przeciwieństwie do AK z CG, tu regulacja HU nie pomogła i nawet na wyłączonym ściaga, więc będe kombinować z lufą. Nawet zewnętrzna wydaje się torche krzywa(raczej krzywo zamontowana) wiec problemem jest celowanie "po szynie". Celność dokładnie ocenie po malym tuningu polegajkącym na przedłużeniu lufy i dorobieniu normlanej muszki i szczerbinki.

Link to post
Share on other sites

Ma, ale to nie pomaga. W moim lufa jest troche krzywo. Dokręciłem na max te śróbke co trzyma lufe i cz prowadnice czułenka od przodu, potem lufe odsunąłem max w prawo jak sie dało. Dzięki solidnemu przykręceniuu lufa w tej pozycji została i można znowu celować po szynie. Można też wawalić szyne i dorobić muszke i szczerbinke na lufie, wtedy zawsze będą wskazywać gdzie poleci kulka :) A jeżeli kulka skręca coraz bardzoiej w którąś strone(i nie przez wiatr) to wina HU.I wtedy może sie okazać, ze trzeba pogrzebać w bebechach, jednak sam tego jeszcze nie robiłem. Nim ktoś sie za to weźmie polecam poczytać temat o longu i shorce CG.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

a ja mam pytanko dotyczące mosberga...ponieważ jestem całkiem zielony w asg nie mam pojęcia jak ściagnąć obudowe...odkręcam śrubki, odkręcam tą rurke po której sówa się to do ładowania i obudowa nie chce sie popsortu na 2 cześci rozłożyć tylko musze tam przy rękojeści śrubokręt jakiś wstawiać i grzebać w takiej szparze...czy to trzeba urwać czy co?....

Link to post
Share on other sites

Musiałeś zapomnieć o jakiejś śrubce, musisz odkręcić kolbę, boczne szyny RIS, cały ten plastik z górną szyną RIS, odkręcić ten korek co trzymie lufę zewnętrzną, a następnie tę rurkę.

Następnie odkręcasz wszystkie widoczne śrubki i delikatnie podważasz ręką w gnieździe magazynka.

Przy rozbieraniu uważaj aby nie rozsypały ci się wszystkie części bo możesz mieć potem problem z poskładaniem całości.

Link to post
Share on other sites

Widze, że o tuningu już troche jest...To ja napisze jeszcze że w wersji Long (z kolbą) można dorobić obciążnik, jeden juz powinien być w srodku wiec drugi taki sam mozna zrobic z jakies rurki i ja czyms w srodku wypelnic. Ja osobiśćie taki wałek sobie wytoczyłem w warsztacie samochodowym, i drugi taki wałek ale o mniejszej średnicy wsadziłem w prowadnice aby był lepiej wywarzony. Teraz jest cacy i dobrze się go trzyma.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

czy idzie coś zrobić żeby mi takowy shotgun nie ściągał tak bardzo w lewo ?

 

 

Tez mam tego shotguna i mi tez scianga w lewo tylko to troche dziwne bo dopiero po 20m zkreca mi pod kantem jakis 45 stopni. Czy to mozliwe ze to wina zle eyregulowanemu HU ???

 

Pisz po polsku z polskimi znakami.

CHEMIK

Edited by CHEMIK
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...