Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki niewchodzą do komory hop up


Recommended Posts

Witam, mam problem mianowicie podczs strzelania kulkei niewchodza do komory hop-up. Wygląda to w ten sposob ze dysza ktora ma wpychac kulki do lufy blokuje im wejscie do niej podczas strzalu ( popychacz jest na 100% ok ) i neiwiem czym to moze byc spowodowane (wyglada to tak jakby dysza neibyla odciagana na tyle mocno zeby pozwoilc kulka na wejscie do lufy) pozdrawiam i dzieki za szybka odpowiedz

Link to post
Share on other sites

dysza byla zmieniana, no ale niemam pomyslu jak mozna ja inaczej zalozyc.

 

[ Dodano: 23 Kwi 2006 04:14 ]

inaczej sie chyba tego zalozyc nieda, popychacz jest sprawny na 100%, chodzi ladnie w obie strony dysza na nim. Cos mi sie zdajae ze jest ona ciut zadluga chyba :/ chociaz to przeciez niemozeliwe. Zaraz chyba ja troche przytne nic raczej sie niepowinno zapsuc, Ale jak macie jakies pomysly to czekam :-). Pozdro

Link to post
Share on other sites

Zanim przytniesz, sprawdź czy aby na pewno. Wystrzel kilka razy na semi bez kulek. Po wystrzale na semi (na pusto, bo z kulkami niekoniecznie) dysza powinna się znaleźć w tylnym położeniu i nie może wtedy wystawać. Jeśli przez kanał, którym podawane są kulki możesz dostrzec końcówkę dyszy po każdym takim wystrzale, to możliwe, że faktycznie jest ona za długa.

Link to post
Share on other sites

dzieks moge po kazdym wystrzale na semi dostrzec ten koniuszek , czyli najprawdopodobniej pewien sklepik o tkorym glosno ostatnio wyslal mi zla dysze. ehhh no nic :-) dzieki ide po zyletke :P

 

[ Dodano: 23 Kwi 2006 05:44 ]

dzieki , wyciagnalem gearbox i sprawdzilem jeszce ( na docisnietej dyszy) czy mozna ja wcisnac mocniej niedalo rady juz byla naciagnieta maksymalnie. Więc odrąbałem około milimetra nozem i wszytko dziala bezproblemu :-). Dzieki za pomoc. Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mam ten sam problem, ale zastanawia mnie jedno: dysza czasem chowa się całkowicie, a raz wystaje... i to przeważnie na przemian, w trybie single. jednak puste strzały to ok 10%. natomiast w trybie auto praktycznie 100%

pomocy! nie mam pojęcia jak to naprawić!

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mi właśnie też raz widać tetą dysze a raz chowa sięcała. Mam jeszcze jeden problem przez czysczenie lufy coś uszkodziłem i teraz strzela mi kilkoma kulkami naraz i jak przechyle lufe wyzatują mi kulki. :/

 

Wiecie może co sie mogło stać ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...