Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Krotko i zwiezle...

Co wiecie o tym pistolecie? Wiem ze w oryginalnej, palnej wersji mozna strzelac seria po trzy kulki, full auto i semi-auto...Czy w tym gaziaku jest tak samo? Niech ten kto go ma, wypowie sie na temat gazozernosci, wykonaniu, osiagach i tego typu sprawach.

 

Za odpowiedzi z gory dziekuje :wink:

Link to post
Share on other sites

tytus_5 powinni usunac ci konto...

Jak nie wiesz to nie pisz ok? Kto inny by kupil a potem plakal bo nie ma serii(nie ma napisalem do asgshop). Czy ksc to kfc? Od razu odpowiem, NIE!

Prosze kogos madrzejszego od przedmowcy do okazania cyferek itp....

 

PZDR!

Link to post
Share on other sites

Żal dupe ściska... alias nie najeżdzaj na ludzi którzy mają racje, ot taka rada na przyszłość...

Gdzieś czytałem że w ostrej nie ma trybu fullauto, nie ma go też oznaczonego na selektorze w replice KSC ale... wystarczy ustawić selektor między singlem a serią po 3 i można wyklepać całego maga.

Zasięg w dobrej temp porównywalny do AEGa, celność troche słabsza. Wykonanie dobre, pistolet ciężki, ładnie wyglądający ABS. Troche kłopotliwa regulacja HU(trzeba odciagnąć zamek, wyjąć maga żeby potem 2 kulek nie wział i albo kluczykiem specjanym sie bawić albo np paznokciem). Pare razy mi mag wypadł jak beretka w kaburze siedziała. Okładki rękojeści niestety są tylko malowane i farbka schodzi po pewnym czasie(4 miesiące mam beretke)

W niskich temp(strzelałem w około -2C na letnim gazie) beretka strzela ale niechętnie i bardzo blisko(10-15m) mimo to nie zdarzył mi sie syfon.

 

A orginał nie ma opcji strzelania full auto mądralo...

http://matrix.dumpshock.com/raygun/firearm...tol/ber93r.html

http://www.gunsworld.com/beretta/93r_us.html

Link to post
Share on other sites

Otuz ma. Moj wujek ma...

nie wiem jak sie nazywa, wiem ze wersja I(?)

pomiedzy seria po trzy kulki, a semi auto jest znak nieskonczonosci(takie 2 zera zlaczone)

 

[ Dodano: Wto 25 Kwi, 2006 ]

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...hl%3Dpl%26lr%3D <<<wiem wiem bardzo dlugi link ale nie wiem co zrobic by go skracac...Jeszcze reaz przepraszam...

Tu jest taki tryb jak full auto

Link to post
Share on other sites

Jak sam alias zauważyłeś Twój wujek ma inną wersje. Replika wersji o której założyłeś temat nie ma w orginale ognia ciągłego.

 

Jeszcze w poprzednim poście o "gazożernośći" zapomniałem. W temp koło 15C jedno nabicie maga starcza na mniej wiecej 80 kulek. Mówie o standardowym magu na 39 kulek.

Link to post
Share on other sites

I o to mi chodzilo! ! !(to o krotkim linku przeczytalem)

Nie mam juz na oku M93R II bo zdalem sobie sprawe ze i tak biegam z aegiem i gaziaka za czesto sie nie uzywa...

Obejzalem sobie go, ladnie strzela ale raz mi wypadl magazynek(padl na kafelki ale nic mu asie nie stalo). Gdy wlozylem maga do wody, zadnych babelkow nie bylo, co oznacza ze mag. jest szczelny...Kolega mial rowniez tlumik, jesli ktos nie ma na co wydawac kasy, to ten tlumik to dobra rzecz na taki czas. Bron dobrze wyglada i na chronografie 332fps(z 293"kulki .20"). Warto tez zauwazyc, ze tlumi :lol:

 

Dobra bron ale z racjii wygladu i przeznaczenia(breon boczna) nie wybieram go...

 

posta dobrze zostawic, moze komus innemu sie przyda...

 

Pozdrawiam i dzieki za meke! :F

 

[ Dodano: Sro 26 Kwi, 2006 ]

E co do broni bocznej...on sie nadaje ale nie bede go zbyt czesto uzywal, wole zwykla m9'ke...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...