Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XM 177 E2 <CG> A GRANATNIK


Recommended Posts

Mam pytanie czy jest mozliwosc podczepienia pod xm 177 e2 granatnika m203?? wiem ze potrzebna jest do tego szyna r.i.s ktora posiadam iwiem ze chwyt xm zwerza sie ku lufie ale da sie podlozyc jakas klepke coby szyna R.I.S byla na równo. wiem tez a raczej niewiem tylko sie niespotkalem zeby przy car 15 albo jak kto woli xm 177 e2 nie podczepiony byl granatnik.wiec moje pytanie brzmi czy da rade podczepic granatnik oraz czy ktos widzial zeby przy xm177 e2 byl takowy??

Link to post
Share on other sites
niespotkalem zeby przy car 15 albo jak kto woli xm 177 e2 nie podczepiony byl granatnik

 

Pod te karabinki podczepiane były granatniki np. XM 148 podwieszany był pod CAR15 i używany w Wietnamie :lol:

 

Nie jestem znawcą granatników lecz myślę że da się takowy zamontować (bez problemu), lecz jak dokładnie to już nie wiem, wypowiedziec powinien się ktos kto montował pod takim karabinkiem owy granatnik..

 

potrzebna jest do tego szyna r.i.s ktora posiadam iwiem ze chwyt xm zwerza sie ku lufie ale da sie podlozyc jakas klepke coby szyna R.I.S byla na równo

 

I co z tego :?: strzelisz z granatika i wylatuje chmura kulek więc odchył o 3mm do gory w lewo czy na dól nie ma znaczenia (dla mnie) :lol:

Link to post
Share on other sites

btw a po co w springu granatnik :F ? ;D ?

 

Pozatym nie wiem czy XM CG wytrzyma obciązenie granatnikiem któy swoje wazy. No i pamiętaj - jeśli podczepisz szyne przez te otwory w chwycie to pewnie sie coś połamie...

 

P.S. Heh przeciez taki m203 + granat to 600-700zł ;)

Link to post
Share on other sites

I wcale nie musisz mieć RIS'a żeby podczepić M203 :) RIS jako montaz do granatników serii M203 to wynalazek "ostatnich" lat a całe tysiąclecia wcześniej rodzinka M203 była podczepiana do karabinków serii M16 w jedyny słuszny sposób który nie ma nic wspólnego z RISem. :mrgreen:

Z przodu obejma na lufę przy pierścieniu mocującym osłonę/gripa/chłodnicę przy pody na obejmę która wchodziła na lufe i zaczep który "klinował" się o pierścień.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...