Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z podawaniem kulek na auto - low z KA do M15 CA


Recommended Posts

Zakupilem 2 low`y z KA (KA-MAG-02) do M15A4 z Classic Army. (gun po upie- bateria 9,6 RC 2400 wiec rof dosc przyzwoity przy pdi 170)

 

Problem-> gun nie strzela na auto(nie "wypluwa" ammo); w trybie single kulki sa podawane prawidłowo ;przy przełaczeniu na auto wylatuje 1 kulka, czasem 2 a potem puste strzały; po powrocie na single strzela dalej normalnie. Sybkie naciskanie spustu na single- normalnie podaje kulki. Magi wygladaja na dopasowane, siedza w gnieździe dobrze z delikatnym luzem. (tak jak inne moje magi)

 

Hi z CA i dwa Midy z G&P podaja kulki prawidłowo na single i auto.

 

Pytanie: Co jest przyczyną i jak to usunąć zeby było ok :D Wszelka pomoc mile widziana.

Link to post
Share on other sites

Strzelając na semi tappet plate ma dużo czasu na działanie. W trybie auto lekko pęknięty tappet (nie musi tak być) zderza się z rozpędzonym sector gearem i odgina się jego skrzydełko o które zahacza pin na sector gear. Co sprawia że tappet nie cofa dyszy do końca i nie podaje kulek.

 

Strzelam, ale sprawdź.

Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zaleceniem postarałem sie alby biel uczynić jeszcze bielszą i rozebralem magi ponownie, wyspikałem, wysmarwalem no i... bez rezultatów.

 

(Metodyka smarowania-> rozkrecilem; miejsca w których sa kuleczki wypsikałem parokrotnie silikonem w sprayu i to samo uczynielm ze sprezyną którą wysmarowalem silikonowym smarem TF dodatkowo lekko upłynnionym odrobina silikonu sprayu.)

 

mastach- tappet wyglada ok, zreszta skoro na innych magach strzela a na tych nie to jakos nie bardzo dostrzegam korelacje tego elementu z zaistnialym problemem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...