Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun M47A Dobule Eagle jak rozłożyć bezpiecznie?


Recommended Posts

Witam

moze ktos wie jak rozlozyc tego oto shotguna :lol: .

Rozłożyłbym go sam ale boje sie że wszystko na mnie wyleci. :roll:

Pomózcie

:poddanie:

Mam jeszcze 1 prosbe moze ktos mi podac jego wady zalety podczas uzytkowania? jak sie wam podoba itp :killer:

Link to post
Share on other sites

Ja uciąłem gwint na imitacje tłumika od ingrama double eagla i uciąłem lufę zewnetrzną , tak aby była na równo z tą wewnętrzną wsadziłem gwint na wewnętrzną i wkręciłem tłumik! Wtedy wygląda lepiej i jest troche celniejszy... Jutro maluje tłumik na srebrno...

 

[ Dodano: 05 Maj 2006 12:06 ]

Uciąłem lufe tego M47 :)

Link to post
Share on other sites

OMG-oh my god:| na różowo se pomaluj 8O (żart)troche cie będzie widać gdyż promienie słoneczne będą sie odbijać.Ja bym tam nic nie kombinował jeśli chodzi o moc.To wkońcu DE a nie TM czy CG.Tłumik oraz jakiś pas z shelsami na kolbe załatwią sprawe wyglądu.

Pozdrawiam 8)

Link to post
Share on other sites

Lol. Pogadaj z jakimś mysliwym, niech Ci da pere łusek po wystrzelonych nabojach od śrótówki. Możesz spytać np w sklepie mysliwskim. Albo zrobić z papieru, bo z niego jest część łusek do broni mysliwskiej ;) Tylko podpatrz na jakimś zdjęciu jak dokładnie wyglądają :)

Link to post
Share on other sites

jesli mozna to ja bym poprosil łuski bo niedlugo tez bede miec tego shotguna :) a widzialem fotki z łuskami przypocowanymi na kolbie i to wyglada zawaliscie :)

PS. co myslicie o calym srebrnym lub srebrno-czarnym pomalowaniu tego shotguna?:)

Link to post
Share on other sites

Pomaluj niektóre części na oliwkowy to dopiero wygląda! Ja zamontowałem do mojego kolbe od SPASA przemalowaną na oliwkowy dziś maluje szynę...

 

[ Dodano: 07 Maj 2006 06:51 ]

jak będzie gotowy dam foty

Link to post
Share on other sites

Brakuje dłuższej lufy. Ja mysle właśnie o tym,by go kupić i pierwsze co zrobić, to skombonować jakąś platikową rure na przedłużenie lufy zewnętrznej. Wtedy byglądał by lepiej. A to malowanie tez sie przyda, tylko jak osiągnąć taki efetke w realu... :roll:

 

Ps. Offtop jak chol*.*. Jak to sie ma do skladania shotguna :?: ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...