Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Tak jak w tytule, czy ktoś coś wie o tej replice? Mam okazję nabyć ją w miarę tanio, i się zastanawiam... Najbardziej interesowałyby mnie opinie posiadaczy, albo chociaż ludzi, którzy mieli tę cudną klamkę w ręku...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moj kolega ja ma.

Swietna bron, ladnie wyglada, szczegolnie po paru strzelankach ale jej glownym atutem jest zasieg. Moim zdaniem jest celna na 40m, z wiekszej odleglosci nie dostalem :lol: , moc ma odpowiednia, czuc kulki :). Moze nawiazac rowna walke z AEGiem, nadaje sie raczej na tereny otwarte. Nie chcialbym sie spotkac z tym potworem w CQB.

 

BTW, za ile masz okazje ją kupić? ( jezeli mozesz powiedziec )

 

Pozdrawiam

Konrad

Link to post
Share on other sites

bierz ingrama uzywki tez po 400 zl chodza duzo wieksza zajawka, klimat i nie musisz kupowac drogich nabojow, nie czarujmy sie kumpel z teamu ma sigme naboj wystarcza na 60 kulek, a kosztuje ok. 3 zl co daje 5 gr na kulke:P A ten desert no kopa ma ale na boczna, na gl. bym ci nie polecal...

Link to post
Share on other sites

ciężko będzie z magazynkami... w polskich sklepach chyba nie dostaniesz zapasowych

co do bocznej to sory ale to ma wpizdu fps... a broń boczną masz na małe dystanse(licz sie z powybijanymi zębami, wielkimi siniakami, kulkami wbitymi w mięso i ogólnym niezadowoleniem kolegów.....no może przesadziłem ale i tak digl na CO2 będzie mordował)

jeśli sie na niego zdecydujesz to rozważnie częstuj z niego kulkami bo krzywde zrobisz...dla porównania sigma jest słabsza a z 10m kulka sie mi wbiła w rąsie :mrgreen: pomyśl co by sie stało gdybyś diglem trafił komuś hedshota np w policzek z bliska.....byłoby niemiło

Link to post
Share on other sites

może nie podam małych klamek ale wydaje mi sie że na boczną to HI-CAPA [WE] -->metalowa jest :) .... ja osobiście mam digla marui i jestem zadowolony...mimo że sie sypło w nim coś - prawdopodobnie z mojej winy...

poczyatj o nich na forum w gazowych

może ktoś Ci doradzi coś lepszego

Link to post
Share on other sites

dobra panowie male sprostowanie... Desert na CO2 to jedna z najcelniejszych replik pistoletow jakie widzialem (posiadam go takze wiem co mowie) problem polega tylko na tym ze gnat jest cholernie duzy i sporo wazy (ok .1.3kg z magiem) dlatego trzeba sie przyzwyczaic do celowania z niego, osobiscie uzywam go jako broni glownej, dodatkowego maga kupilem na military.pl (radze zadzwonic i zamowic osobiscie bo nie wiem kiedy pojawi sie u nich na stronce) bron potezna ale bardzo malo ekonomiczna - 1 naboj CO2 to ok 50 kulek czyli w praktyce 1mag +/- 10 kulek

Link to post
Share on other sites

Posiadam DE Cybera i jestem z niego bardzo zadowolony. Zasięg celny to około 35-40 m!!! Używam go jako broń boczną i jest git :) . Jedyna wada to wystający magazynek który lubi wyskakiwać z kabury ( raz go niemal nie zgubiłem w lesie :( ) chyba że mam za małą kabure :) ( większej w sklepie nie było :) )Generalnie mam go 3-4 miechów i żadnej awarii .

A i fajnie jest jak się z nim wbiega do budynku :) (ewakuacja przeciwników z drugiej strony ) Jest również gazożerny jeden nabój starszy na oddanie ok. półtora maga (60 kulek) . Wygląd i ten piękny metaliczny dzwięk wystrzału nie da się tego opisać słowami :). Sam się zastanawiałem czy nie będzie za duży i silny jak na broń boczną ale jednak się skusiłem :) . Na twoim miejscu bym go wzioł i tyle :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...

witam , jestem nowy na tym forum i mam pytanie do posiadaczy replik na co2 :: Jak długo mozna miec kapsole co2 w magazynku (nie mam na mysli na ile wystarcza) dokladniej chodzi o to czy jak np zaloze nowa kapsule co2 i odloze replike na np. tydzien to stanie sie cos zzaworami czy moge swobodnie przez caly czasmiec co2 w magu (zapytalem o to w innym temacie ale nikt nie odpisal )

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Siema, sorry, że odgrzewam, jakby co też nowy jestem. Chciałbym wnieść coś nowego do kwestii gazożerności. Ktoś pisał, że jedna kapsuła wystarcza na ok. 50 kulek, a mój (semi) po wyjęciu wystrzelił jakieś 60+ (3,5 zawartości magazynka). Ostatnio się rozszczelnił lekko i w serwisie/sklepie powiedzieli, żeby go przesmarować, więc, niewiele myśląc (nie śmiać się :) rozkręciłem całego maga, popsikałem smarem po wszystkim i skręciłem z powrotem. Teraz (na razie miałem czas wystrzelić tylko dwie kap.) strzela całe 4 magi, czyli ~80, blow back się nie zmienił, nie miałem tylko jak sprawdzić (DOKŁADNIE) celności i fps, ale strzela raczej tak samo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...