Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!Szukalem an forum o tym gunie i nie znalazłem(jeśłi był już temat to proszę o link i skasowanie mego temetu)Chodzi mo o colta national match na green gaz z możliwością strzelana z co2,wyprodukowany przez KWC dla CG.Czy polecacie mi ten sprzęt czy nie ?Prosze o opinie użytkowników,oraz o linki gdzie można kupić go w Plsce oraz o cenę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ufff, temat względnie świeży, więc zapytam nieśmiało, skąd tego Colta wymotałeś, bo marzy mi się porządna .45'tka. Rozważam WA (na Tokyo Model mają kilka modeli za sto papierów z niedużym hakiem), KJW i w ostateczności Hi-Capę.

Link to post
Share on other sites

No już doszedł do mnie ten cudowny Colt,kupiłem od typka któy widać po pistolecie prawie go nie używał,on zaś ściągną go z jakiegoś zachodniego sklepu,wiem że wyniosło go to jakieś 550zł,ale pistolet jest wart tego,zadziwiająco dużo metalowych elementów,bardzo silny blow-back i zasięg tego pistoletu(skuteczny 48m) a całkowity o wiele więcej.Do pistoletu fabrycznie była dołączona przejściówka na CO2 do Poweer Boostera,to oznacza że gnacik wytrzyma i takie gazy :D A moc jego będzie powalająca :D Jedyną wadą jest to że pękł mi od razu kurek :( Ale dorobiłem sobie w swoim warsztacie z stali i dziala jak należy i już nigdy nie pęknie :D No i posiada te piękne oznaczenie w oknie wyżutu łusek CAL.45(na tym metalowym elemencie).To jest dopiero Colt :D Jak coś to pytaj :wink:

Link to post
Share on other sites

bueheheh, nie no stary, takich bzdur o colcie national match od KWC to ja w życiu nie słyszałem, muehehehehehheheheheh :D sorki że tak z góry zaatakowałem ale generalnie jak chcesz mieć 1911 to na dzisiejszy dzień tylko i wyłącznie WA(mówię tu o single stackach a nie klono hgw co typu PO.14 itp) - gun KWC ma nominalnie kiepski output fps'ów, stały hu z dupy plus fakt ze jest mocno plastikowy i jak sam napisałes o tym jak to jest przystosowany do mocnego CO a potem ze ci kurek poszedł to myślałem ze z krzesła ze śmiechu padnę :D sorki ze w takim tonie, po prostu trafiłeś na zły moment z opisem złego guna :D

 

a, i troche przepłacił ten koles co go ściągał bo w polsce jest do kupienia za 340 zeta :D

 

a i że wygląda jak z koziej dupy trąba z tym swoim zakończeniem chwytu plus tym pseudo kompensatorem odrzutu i oczywiście kurkiem wyciętym z jakiegoś adziatr0na to już w ogóle. ten colt od KWC jest obrazą dla trademarku jakim jest "1911". że jeszcze nie wspomne o tym że jest obrazą dla gaziaków :D

 

P.S. - zasięg skuteczny(rozumiany przez możliwość bezproblemowego trafienia w sylwetkę człowieka) - 48m to z wielu stockowych elektryków jest nie do osiągnięcia a ty mi mówisz ze pistolet z lufą 10-12 cm(bo przez ten pseudo kompensator to hgw ile to ma tej dykty upakowanej) robi to bez problemu :D bueehehhehe, chocbyś na paliwo rakietowe te kulki napędzał to po 25-30 metrach każda będzie leciała gdzie chce :D

Link to post
Share on other sites

nie musze pierdzielic, nawet mam tego single stacka od KJW u siebie w domu, jest ładny i metalowy ale nic poza tym, dlatego piszę że na dzień dzisiejszy WA jest dobre, i to nie MagnaTech-SCW3, zwykłe, SCW 3 dropższe o jakies 90$. na za dwa tygodnie do gamy gaziaków które warte są zainteresowania dojdzie 1911A1 commercial military KSC, a pod koniec czerwca dojdzie M1911A1 od TM. i to będą 1911 godne zainteresowania. Co zaś do PO.14 to wspomniałem o nim bo ostatnio w jakichś rozważaniach sie zastanawiałes nad tym lub nad magnatechem scw3 i ci powiedziałem zebys poczekał na KSC. A i tak zdania nie zmienie, KWC wizualnie ledwo co przypomina colta(jak i wszelkie Hi-Capy itp, jeszcze KJW PO.14 w miare daje rade choc ten double stack psuje klimat) i niestety jest troche kaszaną. Bo co jak co ale dobre gaziaki poznaje sie po tym jak ich dużo i jakie są o nich opinie - Glocki od KSC zbierają pr0 recenzje, colty od WA też(choć nie te od MagnaTech'a) rewolwery tanaki itp, ale KWC ma złe recenzje, nie jest popularnym gunem(a jakby był dobry to by sie stał, choc na to moze mieć wpływ to ze wyglada jak pół dupy zza krzaka) i po prostu :) dzisiaj mówie to spokojniej ale zdania nie zmieniam. A co do kurków to KWC ma dwie wersje kurka, jedna to jest metalowy szpikulec sterczący pod kątem 15-20 stopni do góry od tylnej ścianki zamka albo kawałek płaskiego blachowanego obrysu załośnie imitującego to co jest w hi-capach czy różnego rodzaju wymysłach STI ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...