Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika 1000-2000 PLN


Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym rozpocząć przygodę z ASG i prosić was o pomoc w wyborze pierwszej repliki. Budżet jest ruchomy. Jeśli replika spełni wszystkie wymagania to nie musi być w górnej granicy, może być tańsza.

1. Long distance A4 lub podobna. Czarna albo tan lub mix czarna/tan. Materiał metal lub w większości metal. Chciałbym by replika na prawdę realistycznie wyglądała, najlepiej z regulowaną kolbą. Możliwość dokupienia niedrogo sensownych magazynków - tych co mieszczą około 150 kulek i nie grzechocą.

2. Chciałbym by była to ta z tych replik, którą można łatwo modować a części są dostępne. By replika albo prosto z pudełka dobrze działała albo po mniejszych lub większych modyfikacjach ale nadal w budżecie. Do tego modyfikacje nie mogą być zbyt skomplikowane, lub jeśli sprzedawca oferuje taką opcję jak np taiwanguns, że sam instaluje.

3. Chciałbym by można było szybko zmienić sprężynę do close distance oraz by replika miała odpowiednią kolbę do zainstalowania porządnej baterii. Czasami mówią, że mało miejsca jest w niektórych.

Tutaj przykład replika, która mi się wizualnie podobna, choć wolałbym by lufa była dłuższa. (na specyfikację nawet nie patrzyłem)
https://www.taiwangun.com/assault-rifle-green-gas/daniel-defense-ddpm4pdw-gbbr-replica-tan-emg
 

Tutaj przykładowo odstępstwo od normy czyli AK, które też bardzo wizualnie mi się podoba i podobno ma nawet dobre opinie https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-rk74-t-1152213401.html

 

Podsumowując, idealnie to w 2k chciałbym się zmieścić już z 4 magazynkami, ładowaczem do kulek, zapasową baterią i ładowarką do baterii. Nie wiem czy lepiej kupić coś za 1750 zł i zostawić jak jest czy kupić coś za 1000 a 700 wydać na wymianę części. 

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dopiero zaczynasz, to odpuść sobie od razu wymianę części. Napchasz kasy w replikę, którą może będziesz zmieniał bo pójdziesz w jakąś stylizację i nie będzie pasować.
Wpierw odpowiedz sobie co się Tobie podoba - jaka rodzina replik, a później patrz na modele - generalnie w tysiaczku jest z czego wybierać. Jedno co mogę zasugerować to na razie nie patrz na repliki gazowe - one wymagają trochę wiedzy i obycia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...