Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szmerglu

Admin
 • Content Count

  2,405
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szmerglu

 1. Niech sobie odpuści snajperzenie. Straci zapał bo to ciężki kawałek chleba. Jakiegoś długiego AEGa i będzie dobrze. 12 lat to trochę mało i trzeba będzie szukać strzelanek dopuszczających młodzież w jego wieku.
 2. szmerglu

  powrót

  Nic tragicznego się nie powinno stać więc luz ;)
 3. Jak wrzucasz, to zerkam co tam ciekawego się dzieje w moich airsoftowych rodzinnych stronach ;)
 4. Tak, widać śrubkę na imbus ;) musisz wpierw ją odkręcić kluczem imbusowym odpowiedniego rozmiaru - ale rób to z wyczuciem i tylko dobrym imbusem bo potrafią się przekręcić.
 5. To be honest the best option would be to sell them and buy some compatible ones. Can You give us some more details about the nature of the issue? They do not fit into the chamber or they do not feed the bbs correctly? Unfortunetly I personaly do not have the experience and knowladge with those AK's needed to help You, but giving us more details would help.
 6. https://wmasg.com/pl/forum/topic/152345-przeczytaj-mnie-zanim-zapytasz/ Poczytaj sobie dział ;) Masz tam kolbę która pomieści sporo akumulatorów - od krótkiego sticka lipo po dzielone.
 7. szmerglu

  Bateria

  Najmocniejsza? Co przez to rozumiesz? Największa pojemność, moc?
 8. Szczerze przy tym budżecie to po prostu bierz co Ci się podoba. Różnice są marginalne. Najciężej po takiej przerwie jest znaleźć strzelanki bo teraz wszystko rozsiane po setkach stron na FB
 9. Złe zabezpieczenie przedmiotu w paczce tak się może kończyć - to też jest po stronie sprzedającego ;)
 10. Musisz określić co Ci się podoba. W dzisiejszych czasach tylko budżet ogranicza w wyborze sprzętu. Poczytaj forum - jest masa informacji na temat replik i sprzętu. Pamiętaj natomiast że na FB każda sroka swój ogon chwali ;)
 11. Jeśli mam być szczery to za wiele nie widać po tych zdjęciach Sprawdź czy jak wsadzisz wacik do uszu do środka, czy ów rysa zbiera watę, czy nie. Jeśli tak - to lufa do wymiany.
 12. Żadne prawo w kodeksie karnym otwarcie nie zabrania zabawy replikami ASG ponieważ nie podlegają pod żadne regulacje: są to zwyczajnie zabawki. Natomiast kodeks dżentelmena zabrania paradowaniem przedmiotami które przypominają nawet z bliska broń palną w miejscach publicznych. Nie ma potrzeby wprowadzać niepotrzebny niepokój osób postronnych. Tak samo strzelanie do tarcz - o ile jest to zabawka i jej energia kinetyczna jest dość niska, to może przyczynić się do niepokoju osób postronnych nie mających pojęcia że jest to niegroźna w zasadzie zabawka.
 13. Bądź co bądź zakładanie airsoftowej kolby: wykonanej z gorszych tworzyw, do broni palnej, może być ryzykownym rozwiązaniem :)
 14. Możesz chociaż odrobinę okreslic oczekiwania? Karabin to raczej wielka krowa :) może jakiś pistolet maszynowy? MP5?
 15. Ciężko nam wróżyć z fusów. Coś pyłu zawsze skądś może się zebrać i przykleić do smaru chociażby. Nie wiemy o jakiej replice mowa, czy ma układ sterowania, mosfet czy kostkę stykową. Mało danych dałeś żeby coś podpowiedzieć.
 16. Nie lepiej sprawdzić w dziale "Mazowieckie"? ;) Niestety praktycznie większość teraz siedzi na FB
 17. Odradzam chińszczyznę. Potrzebujesz, żeby to wyglądało, czy działało?
 18. https://wmasg.com/pl/articles/view/8135 Link do arta o Vipertechu
 19. Kurde blaszka, to w sumie bardzo ciekawy temat. Poszukam coś i może będę w stanie udzielić odpowiedzi. Swoją drogą bardzo fajne GBB
 20. Nie wiem właśnie, ale fascynujące ma te swoje całe dwa posty hue hue hue więc na razie nie kasowałem.
 21. https://wmasg.com/pl/forum/forum/268-opinie/ Pięterko niżej ;)
 22. Sądzę, że jakbyś nazwał temat bardziej rzeczowo to przyciągnąłbyś do niego więcej osób mających coś do powiedzenia na temat tej repliki. Przykładowo "Co sądzicie o p226 od KJW" :) Nie macałem jej nigdy więc nie mam zdania.
 23. Jeśli masz możliwość wypożyczenia to zrób to i zobacz z czym to się je i czy Ci się spodoba. Na strzelance nawiąż nowe znajomości i podpytaj lokalsów o podstawy.
 24. Najprawdopodobniej "mrozisz" pistolet strzelając zbyt intensywnie, przy złych dla niego warunkach atmosferycznych.
×
×
 • Create New...