Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzaje cylindrów


Recommended Posts

Oring założony na głowicy tłoka ma latać jak żyd po pustym sklepie - taka jest tego budowa. Jak szybko wciśniesz tłok z głowicą do cylindra i zatkasz dyszę to ten latający oring jest wypychany do zewnątrz przez powietrze i jednocześnie uszczelnia połączenie głowica tłoka - cylinder. Chyba że ci nie stawaia oporu tłok podczas szybkiego wciskania to wtedy możesz coś kombinować.

Link to post
Share on other sites

No właśnie to zrobiłem,włożyłem bardziej szczelny oring i efekt zaskakujący,jeszcze nie mieżyłem o ile wzrosły FPS-y ale wzrokowo szybciej o wiele kulka leci [prawie że jej nie widać] zasięg niewiem bo nie widze gdzie one spadają . Jak zmieże to podam wynik pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

No właśnie to zrobiłem,włożyłem bardziej szczelny oring i efekt zaskakujący,jeszcze nie mieżyłem o ile wzrosły FPS-y ale wzrokowo szybciej o wiele kulka leci [prawie że jej nie widać] zasięg niewiem bo nie widze gdzie one spadają . Jak zmieże to podam wynik pozdrawiam !

 

 

 

 

Jest w stanie ktoś odpowiedzieć?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

mam m4 KWA z wstawionym promykiem 469mm ukrytym w tłumiku...czy warto zostawić stockowy cylinder(typ 1) czy też lepsze osiągi będą na typie 0? Pytam się bo ta długość jest tak na granicy i ciężko na tym forum znaleźć jednoznaczną odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Edited by woypop
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...