Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Firma HPE ma swoja siedzibe w kielcach, byłem w ich sklepie jakis czas temu, oglądałem safarilandy i tez pytałem czy do beretty mozna sprowadzic, odpowiedzieli ze nie ma problemu, bo " Przeciez zawsze do zamówienia mozna jedna kaburę dorzucić" A w sklepie maja ich troche tylko ze wlasnie glownie do glockow i waltherow. Maja tez tłoczone kabury BHI.

Link to post
Share on other sites

Foka to frustrat życiowy i ma prawo się czepiać, dajcie chłopakowi taryfe ulgową w tym względzie. A poza tym jest modem i ma manie wielkości;)))

 

co do tematu, Sprowadź sobie kaburkę SLSa z entrygear.com, bardzo przyjazdy i profesjonalny sklep.

Akurat na stanie mają do beretty w woodlandzie na prawą nogę, ale zamówisz u nich każdy model. czasem trza troche poczekać, bo nie maja wszystkiego na magazynie, ale wsio idzie bezpropblemowo.

Koszt tej kabury to 126 baksów, to pomyśl sobie ilbe byś musiał w Polszczi zapłacić....

Link to post
Share on other sites
Foka to frustrat życiowy i ma prawo się czepiać' date=' dajcie chłopakowi taryfe ulgową w tym względzie. A poza tym jest modem i ma manie wielkości;))) [/quote']Właśnie. Jestem Bogiem i bojcie pokłony słuchając mego głosu grzmiącego z niebios. :twisted:

 

Akurat na stanie mają do beretty w woodlandzie na prawą nogę
Nie wiem jak w SLS, ale woodland w Safarilandzie jest tragiczny. Lepiej kupić czarną i Krylonik...
Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie odświerzyc temat i zadać kilka pytań laika, który nigdy nie macał tej kabury, a jest nią zainteresowany:

Czy pistolet trzyma sie w kaburze pewnie i jest dobrze zabezpieczony przed wypadnięciem? Na zdjęciu wygląda jak by był zabezpieczany jedynie jedną opaską na zatrzasku- w starej (gównianej) kaburze, ten zatrzask sam się często mi odpinał, po zahaczeniu o gałązkę itp.

Zapytam tak- czy z ta kabura można biegać, czołgać się i robić inne brzydkie rzeczy i nie straci sie pistoletu, czy jest ona raczej przeznaczona do cqb?

Jak szybko można z niej wydobyci broń?

Link to post
Share on other sites

Powiem tylko tyle że skoro praktycznie każdy chłopak z Force Recon ma ją na nodze, i ma opinie najlepszej kabury formowalnej na świcie to mówi to samo za siebie. A pistolet nawet ze szmacianej kabury można wyjąc bardzooo szybko, pamiętajmy iż to operator głownie sie liczy 8)

Link to post
Share on other sites

Można z niej wydobyć bardzo szybko broń. Tyle że trzeba to ćwiczyć na bieżąco, bo to powinny być dwa ruchy, przynajmniej przy levelach I i II (chwyt z jednoczesnym zwolnieniem i wyciągniecie). Nie należy się w niej czołgać jak nie musimy bo: jest kaburą otwartą i zbiera syf oraz hałasuje bo jest z tworzywa. Jest to kabura raczej do DA. SLS bez wiedzy i woli właściciela się nie odepnie, chociaż ma też swoje wady. Broń siedzi w niej bardzo pewnie. Co do woodlandu to pierdzielenie, jest całkiem znośny, zwłaszcza na woodlandowych gaciach.

 

soe1oe.th.jpg

 

Moja 6004 do Glocka, ale z 99 w środku, też siedzi pewnie, na tyle że można biegać z tym tylko SLSa nie zamkniesz. Aha - kupujcie dedykowane kabury, po są. Do Safari na USP wchodzi również Glock dosyć dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...