Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK33 od KSC


Recommended Posts

Muszę przyznać że Specshop mnie coraz bardziej zaskakuje. Pojawia się u nich coraz więcej replik niedostępnych w innych sklepach, co poniekąd może być kluczem do sukcesu na już zleksza przepełnionym tego typu replikami rynku.

Ostatnio w ofercie pojawił się szereg nowych (czytaj niedostępnych w innych sklepach w kraju) replik - sprężynowych, gazowych a teraz jeszcze Aegi. Mi rzuciły się w oczy dwie wersje HK33 od KSC. Pierwsze słyszę o aegach tej firmy ale z opisu wynika że z zewnątrz metal 8O . Tylko ciekawe czy bebechy GB kompatybilne bo w stocku mocą nie porażają :|

 

Jak podaje RedWolf obie wersje posiadają możliwość ręcznego przeładowywania, kiedy wyczerpie się bateria,a dodatkowo rewelacyjnie wykonane magazynki.

 

 

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites

FPS BTW is within Japan Limits/Standards - 284fps with .20, courtesy of the functioning charging handle which makes ths AEG work like a springer! I took 10 shots with it loaded with .20's on the radar chrono and they all came back at 284!

 

Ah ta dokladnosc :D

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z emki z taką lufą. W porównaniu ze zwykłą precką nie dało się zauważyć różnicy. No, kulka skręcała na końcu w prawo :), ale nie wiem, czy to przez lufę, czy przez źle założony hu. Tam jest taki trik, że jak się HU za mocno podkręci, do kulka ocierając się o lufe nabiera też bocznej rotacji, czy jakoś tak.

 

Co do HK33 - trzymałem w łapkach. Wykonanie spoko, co do nowinek - no cóż, ja akurat cenię w replikach jak największą niezawodność, tanie części zamienne i żeby kulki leciały daleko i prosto :)

Link to post
Share on other sites

Byłem wczoraj w SpecShopie i trzymałem w ręku to HK33 i szczerze powiem że wykonanie tego guna jest niesamowite. CA sie niestety musi schowac (mam CA33e). Karabin robi wrażenie bardziej zwartego niż jego odpowiednik w CA. Front grip nie jest taki "delikatny", aż mi ciężko to opisać. Po prostu trzeba go "dotknąć".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...