Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy G36C istnieje?


Recommended Posts

o, dopiero teraz zobaczylem ze REMOV mi odpisal, wyzej :)

 

osobiscie z nim o tej akcji nie rozmawialem, nie znam go na tyle dobrze, ale gram w druzynie i przyjaznie sie co najmniej z dwoma osobami ktore:

a) widzialy go w dniu akcji w Magdalence - kilka godz. "po"

B) rozmawiali z nim o tym

 

to o czym pisalem zostalo mi powtorzone ustnie z rozmow...

 

nie mnie oceniac kto jest dobrym czy zlym policjantem... ale sadzac po tym co sie u nas w kraju dzieje i co sam na oczy widzialem ta sprawa wydaje mi sie prawdopodobna

Link to post
Share on other sites
Głównie koniunkturę napędza przemysł filmowy - zamówienia wzrastają po premierach co bardziej głośnych filmów (np. G36 wykreował Tomb Rider, gdzie pojawił się bodaj pierwszy raz na dużym ekranie, oraz kolejny film również oparty o grę komputerową, czyli Resident Evil). Dawniej taką popularność zdobył sobie Steyr AUG, jeszcze wcześniej UZI. To jest wbrew pozorom doskonała polityka marketingowa.

 

Goom jak Ty czytasz, przeciez dokladnie to powiedział Remov w dokładnie tym wątku :twisted:

Link to post
Share on other sites
Goom jak Ty czytasz, przeciez dokladnie to powiedział Remov w dokładnie tym wątku :twisted:
Tak nawiasem mówiąc, przypomniało mi się - oni ten film kręcili w plenerach bodaj w Tajlandii, tam są takie przepisy, że nie wolno nawet filmowcom przewozić i posiadać broni palnej - stąd wszystkie występujące w plenerze konstrukcje strzeleckie (zwłaszcza G36) to atrapy z plastyku czy drewna.
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...