Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G RK104


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Tak więc piszę, po dłuższym użytkowaniu AK 104 G&G.

Na sotcku nie chodził za długo bo jeden tydzień :F

Włożyłem sprężynę CA170% - R.O.F. dalej 19

3 miesiące około 100000k, ZERO jakich kolwiek problemów.

Od 2 tygodni:

Zestaw Guardera wzmocniony do AK/SELER itd.

Spręzyna M130

Koła -S.T.U. CA

Łożsyka kulkowe Depp Fire

 

Wynik:

Po 2 strzelankach:

-Głowica roztrzaskana

-Dysza to nieporozumienie, jest niekompatybilna

 

Zmieniałem głowice na stock, o niebo lepiej, przełożyłem tylko o'ring z Guardera

 

Moc -ponad 500FPS (500-510)

 

Gnat smiga aż miło :)

 

Lepiej by było:

Nie kupowac zestawu guardera, kupić tylko Orin'g guardera

Zebatki moza zmienić ale lepiej na Torque UP

Spręzyna i wszystko.

 

Częsci G&G sa duzo mocniejsze niz guardera wzmocnione.

Link to post
Share on other sites

Hans

Wyjmij GB, rozłóż tylko selektor zewnętrzny, ustaw go w pozycji zablokowanej, złóż raz jeszcze, miałem to samo, to sie dzieje jak za mocno pociągniesz albo przegniesz z siłą ;)

Stało mi sie tak jak go rozkładałem i źle złozyłem.

 

P.S.

SpecShop robi testy na M130, powiadaja że nie widzą żadnych przeciwwskazań co do tego by ładowac M130.

Nic w tym dziwnego ale oni tam wsadzili tylko M130 :F i nic poza tym :F

Link to post
Share on other sites

Napisałem ża mam kulkowe Depp Fire

 

EDIT:

 

Zapomniałem dodać:

Maga notorycznie wyłamywałem, ilekroś stuknołem kolanem, łamał się dzyndzel który podtrzymuje maga pod blokadą. W akcie zemsty wkręciłem wkreta, spiłowałem, pomalowałem i jest jak nówka i przynajmniej zatrzask mam metalowy.

Z przodu to samo, uzyłem nieśmiertelnika, blachę wyprofilowałem i gotowe.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

SORKA! ALE pochrzaniłem, tam nei ma Bore Up, ogólnie przez specyficzną dyszę G&G nie można tam go wmontować!

Tak mierzone było!

Moze napisze to raz jeszcze:

Zestaw twzmocnionych częsci guardera poszedł sie j****ć

Tłok nie nadaje się już do niczego a głowica poszła w niepamięć.

Modyfikacja:

Łożyska kulkowe DF

Spręzyna M130 DF

Głowica Stock + Oring' Guarder

Cylinder polerowany Guarder

Głowica cylindra 2 uszcz. Guarder

Zębatki CS S.T.U.

Dysza Stock

Tłok tytanowy DF

 

Układ się tak uszczelnił że dało to moc 500FPS, to nie żaden fenomen, jak rozmawiałem z Markiem z asgschopu to normalka, o'ring guardera czy DF są trochę większe i szersze.

Elementy które wyminiłem to:

Głowica Tłoka Guar.

Tłok Guar.

Jedno Łożysko

Częsci te posypały się w szybkim tempie. Nie polecam ich raczej, może do M120 ale więcej nie przeżyja.

 

DO M120, polecam tłok tytanowy DF, zębatki T.U. wymienić wszystkie głowice na DF i wsio. Jeżeli masz replikę G&G wymień tylko tłok i głowice tłoka no i aku. Pół roku śmiegałem na M120 wymieniłem tylko spręzynę.

Link to post
Share on other sites

SORKA! ALE pochrzaniłem, tam nei ma Bore Up, ogólnie przez specyficzną dyszę G&G nie można tam go wmontować!

 

Heh. Mam AK 104 G&G i tak się składa, że krótko przed świętami mailowałem do SpecShopu w sprawie UP do niego poniżej przedstawiam treść odpowiedzi:

Witam!

Upgrade do około 420fps:

Systema - Zestaw Cylindra Bore Up - AK - 299zł

G&G - Sprężyna M120 - 35zł

 

Upgrade do około 390fps:

G&G - Sprężyna M120 - 35zł

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

 

Zgadza się GB w 104 ma dziwną dyszę, krótszą niż produkt TM.

 

Ale mam inny problem może ktoś zna rozwiązanie na trybie manual następuje blokada spustu i to nie sporadycznie tak jak się to dzieje w innych replikach, lecz od pewnego czasu jest tak, że blokuje się po każdym strzale spust robi się twardy jak by był zabezpieczony i są problemy z przestawieniem selektora na tryb safe.

Link to post
Share on other sites

Loniu.........Co ty gadasz?? Przeczytaj od początku temat.

 

aux202

 

Dysze chcesz manulanie jechać? Myślisz ze nie probowałem? 3 kulki leca potem stop, wyjmujes zi wk ladasz maga i jest ok. Moze i się da tak zrobić ale szkoda było by kupowac cały bore up i w końcowej fazie rozczarować się.

 

Co do selektora, tak trzeba go popiescić i będzie działał.

CO do tuningu do 400Fps, tak owszem, wymień spręzynę i TŁOK!! Niestety po pół roku mój dalej strzelał ale lepiej będzie kupić tytanowy.

 

Loniu.. przeczytaj sobie temat cienma strona tuningu, dowiesz się dlaczego przy ponad 500Fps trzeba tyle się piescić z gnatem, zwłaszcza z nowym którego nikt przed tobą nei tuningował, na ten przykład TM, kazdy wie co wytrzyma itd.

Link to post
Share on other sites

 

aux202

 

Dysze chcesz manulanie jechać? Myślisz ze nie probowałem? 3 kulki leca potem stop, wyjmujes zi wk ladasz maga i jest ok. Moze i się da tak zrobić ale szkoda było by kupowac cały bore up i w końcowej fazie rozczarować się.

 

Co do selektora, tak trzeba go popiescić i będzie działał.

CO do tuningu do 400Fps, tak owszem, wymień spręzynę i TŁOK!! Niestety po pół roku mój dalej strzelał ale lepiej będzie kupić tytanowy.

 

 

Heh;> Zacytowałem ci odpowiedź od SpecShopu. I wiem, że dysza jest inna ;]. Chyba się nie zrozumieliśmy, jeśli będę robił upa to na pewno zajmie się tym specjalizowany serwis w stylu AsgShop’u. Osobiście wolę nie grzebać w gearbox’ie żeby zaoszczędzić 50 zł na usłudze. To, że dysza jest inna zauważyłem przy wymianie lufy na dłuższą(Dodam że ukryłem ją w tłumiku.Tak żeby nie było niedomówień).

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zamontowania tego zestawu:

Zestaw cylindra o powiększonej średnicy do AK bo zauważyłem że jest problem z dyszą która jest nietypowa.

 

Co do selektora, tak trzeba go popiescić i będzie działał.

 

Możesz opisać lepiej co trzeba zrobić z selektorem bo troszke nie zrozumiałem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Mam takie pytanko do posiadaczy...czy jest jakaś szansa na włożenie sticka pod pokrywe? po uprzednim pozbyciu się tej spręzyny? i jeszcze jedno...przednia częśc body (podstawa szczerbinki) jest taka jak w TM/CA czy jakaś całkiem inna?

Z góry dziękuję posiadaczom za odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

wiem....ale czy jest sposób żeby to tak zdemontować żeby zatrzask pokrywy działał i jeszcze zmieścić sticka?

 

obejrzałem kilka zdjęć i wygląda na to że nie (a szkoda) :(

ale pytam bo moze użytkownicy widzą to inaczej niż ja na zdjęciu...a nie kupie go żeby się okazało, że nie przerobie go tak jak bym chciał...

podstawa szczerbinki wiem że jest metalowa, ale mi chodzi o kształt...czy jest taka jak w TM/CA czy inna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...