Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G RK104


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

tak idzie do samego końca dźwignia.

W ogóle czytaliście to http://wmasg.pl/zbrojownia.php?bron=149

Po co wymieniać tam lufę, na stocku 6,04mm to wystarczy!

Nie rozumiem sformułowania "kompozytu" jasno napisane że jest to polimer.

Nie z jakis matriałów tylko w książeczce od gnat jest wyraźnie ujęte z czego jest wykonany! Pisałem w poprzednich postach.

Czytając w poprzednich postach i to co jest na www.specshop.pl wystarczy za rekomendacje i szczegółowy opis.

Akurat chłopaki z recenzja się nie popisali.

Link to post
Share on other sites

Ok. do korekty powinno pójść:

Materiały - Magnes,Cynk,AL6061,Polimer

Precka w zestawie jest

Na 8,4V rof w granicach 16-17 kulek na sekundę

Aku 12V nie upchniemy chyba że jedno ogniwo zostanie przelutowane

Śruby ampulowe lubia sie szybko zuzywac

Co do tuningu to wystarczy podac link do ów tematu

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Rk103 jest za dlugi... zdecydowanie bardziej podoba mi sie RK104. Mialem dzisiaj w reku ak74m ICS... bardzo fajny... ale cholernie dlugi.

 

Na stronie SpecShopu podane jest, że obie bronie mają identyczną długość całkowitą (86 cm). kostek napisał, że RK-103 jest za długi, wynikałoby z tego, że jest dłuższy od RK-104, więc jak to w końcu jest? Są równej długości czy nie? Czy wrażenia kostka wynikają po prostu z różnicy długości luf?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mam taki sam problem z selektorem ognia jak wzmiankowany kilka postów wcześniej. Chciałbym wyjąć GB. Z tego co wywnioskowałem, aby to zrobić należy wykręcić najpierw 4 śruby imbusowe łączące przednie body z tylnym body, a następnie rozsunąć obie części. Jednakże po wykręceniu śrub trzymają sie one cały czas bardzo mocno i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Każda pomoc będzie mile widziana:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wątpię... z tego co wiem, to kałachy GG różnią się trochę od innych (choćby zamek itd) i z tego powodu raczej flaczki od TM czy CYMY nie wlezą...

Gdyby było ze stali, to chociaż gnaty GG możnaby tuningować, a tak to...

No, chyba że się mylę ;)

Link to post
Share on other sites

wybaczcie jeżeli już padło ale mam niewiele czasu i muszę się dowiedzieć czy (http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_45&products_id=1520)

rk-103 będzie działał na batce 8.4? bo w linku jest napisane,

Pasujące baterie: Large 9.6V i 10.8V
to prawda? Bo miałem zamiar kupić 8.4 i coś mi to podejrzanie wygląda. Ale chyba to nie ma znaczenia poza R.O.F.em? Edited by Morn
Link to post
Share on other sites

wybaczcie jeżeli już padło ale mam niewiele czasu i muszę się dowiedzieć czy (http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_45&products_id=1520)

rk-103 będzie działał na batce 8.4? bo w linku jest napisane, to prawda? Bo miałem zamiar kupić 8.4 i coś mi to podejrzanie wygląda. Ale chyba to nie ma znaczenia poza R.O.F.em?

Tak, będzie działał na baterii 8.4V. Aczkolwiek, jeśli chciałbyś go w przyszłości tuningować to rozważ od razu zakup baterii 9.6V.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poważnie zastanawiam sie nad 103-ka. Wiec obczytalem co sie da. W temacie była wzmianka o łożyskach z plastiku na stock'u,ale po przeczytaniu recki w zbojowni o 104 to musiało być w starszej serii.(a troche mnie zmartwiły te plastik łożyska)

Cyt. fragment:

"Bez rozkręcania gearboxa stwierdzić można, że G&G zastosowało łożyska kulkowe 6mm. Pierwsze partie replik wyposażone były jedynie w łożyska ślizgowe z tworzywa."

Nie wątpie w solidność tego guna,na jednym ze zdjęc można zauważyc jakiej grubości sa ścianki body.

 

Chciałem trochę info wnieść do tematu i rozwiać wszelkie wątpliwości kupujących.(również mnie :lol: tylko funduszy braknie) :uśmiech:

Edited by happy666
Link to post
Share on other sites

Co do tej osłony to ta, którą dostaniesz z karabinem jest nie mniej realna. Jeśli idzie o magazynki to ja mam Classic Army i pasują bardzo dobrze - można powiedzieć, że nawet lepiej niż oryginalny hicap od G&G. Ponadto do AK-103/104 opasują magazynki TM i JG. Zastanawiam się jak by było z magazynkami firmy MAG, gdyż midcap jest w sklepie Capri w zachęcającej cenie 40zł.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Gdzieś było powiedziane że suwadło odchodzi do końca,czyli nie do momentu odsłonięcia całego hopup'u tylko końca dekla. To zdjęcie na to nie wskazuje:

 

http://www.wmasg.pl/projektor.php?typ=pbx&obrazek=561

 

Czy to prawda ze odchodzi do konca(tego prawdziwego konca) czy poprostu na zdjeciu jest odciagniete nie w całosci?

Bo smutno mi się zrobi gdy tak nie będzie... java script:emoticon(':lol:', 'smid_13')

:lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...