Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przepalona bateria


Recommended Posts

Witam.

po ostatniej strzelance, strzelając tyle co zwykle, zaUwaŻyłem na baterii(KAN Ni-MH 8,4V, 1400mah) wiele "przepaleń i przytopień", wszystko działa jak należy.

Niewiem czy ma tak być, czy to źle, to moja wina, czy niesprawna bateria.

Z baterii czuć sfond spalenizny.

Mam stokową mp5sd3 CA.

 

Prosze o jakieś rady....., czy moge jej bezproblemu urzywać??

Z góry dziękuje

Link to post
Share on other sites

Ewidentnie bateria sie przegrzewa i jak tak bedziesz dalej strzelal tyle co zwykle to sie calkiem skopci. Moze pakiet byl niewlasciwie wykonany np. za cienkie blaszki byly uzyte do jego zgrzania/lutowania, moze jakies male zwarcie nastapilo, moze cos w GB ciezej chodzi itd. itp. albo za ostro strzelasz :D

 

Powinienes od razu napisac skad masz ta baterie, jak dlugo juz jej uzywas, czy ktos wczesniej jej uzywal, cz ktos przy niej nie grzebal ostatnio (jakis kolega domorosly elektryk/elektronik). Napewno trzeba zerwac wierzchnia izolacje pakietu i obadac jak to wyglada, moze cos widac golym okiem.

Link to post
Share on other sites

NIe koniecznie mogla sie przegrzac od tego ze zostala zostawiona w replice. Calkiem mozliwe ze byla zle zrobiona. Wtyczka jest sprawna? Moze na wtyczce jest jakies zwarcie? Daja jakies gwarancje na te baterie? Jak masz mozliwosc to zamien sie z kolega na baterie na strzelance, ale z kolega ktory ma gnata z TM. Przetestuj i zobacz czy sie tez bedzie izolacja topic. CA maja wiekszy pobor pradu i moze jednak sie okazac ze te ogniwa nie nadaja sie do CA (chociaz sa wysokopradowe i powinny byc dobre). Mozliwosci jest wiele.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...