Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

scorpion wz61 bubel eagle(Double Eagle)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja też go mam (kupiłem na odpuście za 15 zł:D) Mi się podoba jest mocny i bardzo dobrze ciągnie na kulkach 0,20 g. Teraz myśle jak zrobić blokade na tą rozkładaną metalową kolbe żeby się nie składała jak jest rozłożona. Jak dla mnie największą zaletą tego guna jest to że można nim naprawde szybko strzelać (oczywiście jak dojdzie się do wprawy :P )

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel ma vz.61, kupił za 12 zł na bazarku w krakowie :P...zasięg z 20 m skut..może 13m... a co do tuningu;HU raczej nie-za dużo roboty bo i tak efekty takie sobie. Zato bardzo ładnie wygląda dość długi tłumik i to rozwiązanie polecam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Widziałem oba skorpioniki i hmm...moim zdaniem nadają się jedynie na scianę ( a i to wymaga podreperowania bidnego, plastikowego wyglądu) a nie do lasu. Najlepszym tuningiem tego gunika będzie...wywalenie go i kupienie czegoś lepszego :F

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Też mam tego skorpiona i musze powiedzieć ze nie jest zły, po wymianie lufy na precyzyjną z mosiądzu, zaczął bardzo celnie i daleko strzelać, ja swojego kupiłem za 13 zł w zabawkowym, prócz lufy wstawiłem też kolbę metalowa od skorpiona STTi, bo z tej co była nie dało się strzelać. Jedyne, co mi się w nim nie podoba to zbyt plastikowy wygląd i te śmieszne drewnopodobne rękojeści.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 1 month later...
Byłem posiadaczem skorpiona DE. Na początku był niezły ale po trzech-czterech miesiącach złamała mi się taka część która powodowała, że tłok wracał z powrotem do przodu icon_wink.gif.

 

Też miałem tą replike, i także złamał mi się ten "dzióbek" odpowiedzialny za powrót tłoka, lecz nie po 3-4 miesiącach a po 4-5 godzinach ; P

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 9 months later...

Specjalnie szukałem jakiegoś tematu o Scorpionie DE. Kupiłem wczoraj na odpuście za 15zł. Widziałem kiedyś takiego, też DE, był dość ciężki i walił na jakieś 15-20m na kulce 0,12. Mój wydał mi się bardzo lekki ( później rozkręciłem i nie było żadnych obciążników ). Strzelam kulką 0,12 CG - leci w górę - WTF ? Czyżby HU ? Strzelam dalej, kulki lecą niezbyt celnie ale każda jest podrywana do góry. Rozebrałem w domu - siedzi tam HU ! ( dla niedowiarków mogę wrzucić fotkę ). Lufa plastikowa z dziwnym wycięciem, więc wstawienie aluminiowej odpada. Póki co jest ok 30m zasięgu na 0,12, jak mocniej poderwie to i na 35 doleci. Mało tego. Dziś kupiłem w zabawkowym "Ingrama" DE, strzelam - to samo, siedzi HU. Więc chyba Double Eagle zainwestowało w montowanie HU do taniego shitu, coś jakby nowa seria 8)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...