Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ramiel

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 1. Odkopuję. Prawie 6k bitew, konto od 28 sierpnia 2011 roku. Czołgi ściśle pod cw i twierdze na VI i VIII tierach. Utopionego siana w grze nawet nie chcę liczyć bo bym dostał zawału. Dumny członek 2DPA.
 2. Jak sie go troche popieści to ... :D Spust nie staje się miększy po jakimś okresie użytkowania tak jak to było w rugerze?
 3. Hmm, a socom TM? Celny w pyte, ma fajne bajery i potrafi strzelać w niskich tempereturach :) Tylko bb nie ma, ale coś za coś. Dexter niech się wypowie bo pewnie go macał.
 4. Pamiętaj, kto smaruje ten jeździ :D Jak sie z nią pomęczysz trochę to napewno wejdzie.
 5. Priboy Story to gra widziana zupełnie z innej strony, przeszedłem całego moda ale z drobną pomocą :) Warto sobie zainstalować spolszczenie moda ze stalkerteam.pl, naprawde bardzo pomaga w rozgrywce. Cień Czarnobyla razem z Priboyem był niedawno w CDA, Zew Prypeci też. BTW Priboy wyraźnie czerpie z ZP pare rzeczy, dodatki na broń i jeszcze coś o czym zapomniałem :P
 6. A jak wygląda sprawa końca kulek, replika przestaje, czy strzela dalej jak np. MP5k. I jeszcze taka sytuacja: pożyczam giwere koledze X, kolega X ładuje szitowe kulki i rysuje lufe, lufa nie nadaje sie do użytku ,Grand Mastery nie trafiają z 10 metrów w puszke coli :-F . Albo gumka HU sie wyciera (wiadomo) i ze starości i stanu zużycia nie nadaje się do dalszego eksploatowania w replice i stąd moje dwa pytania: Czy da się wymienić lufę na (!!) jakąkolwiek lufę precyzyjną dostępną na rynku? Czy gumke HU da sie wymienić na jakąkolwiek...? Jak wyżej.
 7. Szkielet JG 3 gen, zebatki JG 3 gen, jakiś tłok dobry, m110, i jakiś zestaw cylindra.
 8. Albo mozesz kupić czerwoną komorę elementa za 5 dych na gunfire chyba.
 9. Boże, widzisz i nie grzmisz. :poddanie:
 10. ramiel

  vz.61 [WELL]

  Wsadzał ktoś do tego głowice (obie) i tłok POM laylaxa?
 11. Podobno pasuje po lekkim piłowaniu jednego zęba, tłok ok SR25. Zawsze możesz kupić dedykowany do L85 tłok SNC z kosmosu za tylko 220 złotych polskich. :luzik:
 12. ramiel

  m16

  CO??? To po co ja kupowałem Max Torque prometheusa, do m170. ;-) Ale tak na serio, jak to możliwe, że chińskie zębatki za 60 zł i chiński szkielet za 40 zł wytrzymują m210. :poddanie: To (chyba) niemożliwe. Ale są podobno takie rzeczy, co sie nawet fizjologom nie śniły. ;)
 13. Grzechotnik, delikatnie mówiąc pierdolisz. Zielony silikon G&G bardzo dobrze podkręca, nie zamarza w niskich temperaturach, porównywalny do czarnej systemy, z dobrym dystanserem i komorą daje dobre połączenie.
 14. Chyba, że strzelał przeciwpancernymi Biovalami 0.29. ;-)
×
×
 • Create New...