Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HELP AK-47 DE


Recommended Posts

Witam

 

Mam problem z Akaczem z DE natomiast stało się coś dziwnego. Strzelałem sobie z tego AK i nagle się zaciął. Zmieniłem z pojedyńczego trybu na auto i to samo zacina się. Zacina proszę odczytać że słychać tylko chark silnika który nie umie się ruszyć. Pare godzin później strzelał normalnie i znów to samo się stało. Bateria jest pełna. Z racji że gwarancja i tak padła ponieważ był GB rozkręcany prędzje, rozkręciłem go i sprawdziłem wszystko z kolegą. Rozłożyliśmy na części pierwsze i ponownie złożyliśmy zgodnie z instrukcja. I nadal nic. Nie zdziwie się że za pare godzin znów pozwoli mi oddać z siebie pare strzałów i znów się zatnie. Poprostu jakby silnik nie mógł ruszyć zębate.

Bardzo proszę o pomoc. Jest to bardzo ważne dla mnie ponieważ to replika kolegi a mnie nie stać chwilowo na odkupienie mu nowej.

Aha to nie jest pierwsza replika jaką rozkręcałem w życiu.

POMOCY....

 

Szogun

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

nie mam kałacha, ale podobny brzmiący problem miałem z m4wella. U mnie działo się coś takiego jak się za mocno spust wcisnęło. Wiem, że brzmi to może niedorzecznie, ale wciskając spust natrafia się na pewien opór na końcu i da się jeszcze przeciągnąć spust minimalnie dalej tak że karabin się zacinał. Mnie osobiście nigdy się nie zaciął, bo jakoś czułem pod palcem ten opór i był dla mnie naturalnym końcem drogi języka spustowego, ale większość moich znajomych nie potrafiła tego wyczuć i w skutku strzelać z tej repliki. Spróbuj lżej spust wcisnąć. Czasu Ci nie zabierze a może rozwiąże problem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...