Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black Eagle M6 [Swiss Arms]


Recommended Posts

dziś mogę powiedzieć ile zwoi ma sprężyna

dokładnie 52 zwoje

 

 

Zamówiłem sobie sprężynę z drutu 2 mm i koszt wykonania jednej sztuki to około 32 zł

 

[ Dodano: Sob 14 Paź, 2006 ]

Poprawka

Wykonanie sprężyny 40 zł ( sprężyna ocynkowana , kolor złoty ) + przesyłka

Taki golden spring :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i w tym momencie mnie szlag trafia

Zamówiłem sprężynę na stronie http://www.springs.com.pl o średnicy zewnętrznej 12 mm a mi przysłali 13 mm i nie pasuje mi do tłoka

 

Napisałem do nich reklamacje i czekam na odpowiedź

 

I przez nich tuning znowy się odwlecze na okolo tydzień lub dwa :evil: :evil:

 

 

Edit:

No teraz mi zwrócą pieniądze ale to nie zmienia faktu że nie mam sprężyny!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

I jak tam michu_śrem ?? Działa bo ja niedługo także zamierzam iść do tokarza i ślusarza i załatwic sobie tuning ( szczególy w moim opisie w profilu ), ale zanim to zrobie to mam jeszcze parę uzupełniajacych pytań do wszystkich którzy cos na ten temat wiedza :)

 

1. O ile procent jest ta twoja spreżyna mocniejsza od stockowej ? ( Plus minus ) Czy mozesz mi podac jaka mocniejsza spręzyne moge jeszcze wsadzic ? ( ostatnio znalazłem takie cos : http://www.nemesis-airsoft.fi/kauppa/?cmd=tuote&id=1966 . Czy pasowało by to czy trzeba koniecznie wyrobic tgaka spręzyne tak jak ty )

 

2. Michu srem masz moze jeszcze te szablony do wykonania tloka i prowadnicy ?

 

3. Czy trzeba do tuningu zrobic nowy tlok i prowadnice czy one wytrzymaja ?

 

4. Aha i czy jak robie ten zespól spustowy to musze zrobic nowe tylke te bolce itd czy ta obudowe też ?

 

5. Z czego zrobic nowy cylinder ( moj terazniejszy jest przebity, wlozyłem kiedys za długa srubke i narazie jest owiniety tasma teflonową ) ze stali nierdzewnej, polerowany pokrywany teflonem albo czymś ?

 

6. Myślicie ze jak dam tokarzowi ok 350 zł ( z metalem ) za wykonanie cylindra włozeniesprezyny, złozenie go, wykonanie lufy zewnetrznej, przyciecie lufy wewnetrznej to mu wystarczy ??

 

Sorry ze tak dużo pytań ale poprostu im wiecej o tym mysle tym większe mam wątpliwosci wiec potrzebuje konkretnych informacji :)

 

Ps. Własnie chciałem rozkrecic m6 i patrze a ta srubka na maly imbus sie totalnie zjechała ( cholerne aluminium ) i siedzi mocno w srodku i nie moge jej wykrecić :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Czy próbował kiedyś ktoś wyciszyć M6? Tak myślałem żeby zrobić tłumik nakładany na lufę żeby w środku miał otlinę do rur o średnicy wew. 7mm. i o grubości 20-30mm. Wyciszyłoby to dźwięk wystrzału? link do otuliny: http://allegro.pl/item184258888_icmarket_o...urociagow_.html

 

Może znacie jeszcze inne metody wiciszania, byłbym bardzo wdzięczny gdybyście opisali.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

No to tak ogólnie do szturmowania.

Kolega potrzebuje springa, bo go nie stać na elektryka (ja i inni w grupie mają kałachy cymy).

Chciałby coś żeby miał szanse z nami.

Ponoć Famas jest dobry ale to m6 ma więcej FPS. - mówi kolega

Poprosił mnie o osiągi tejże broni więc pytałem.

A teraz mam nowe pytanie i nie chce zakładać nowych topiców.

Co będzie lepsze dla szturmana do 150zł? (błagam o odpowiedz, nie odsyłajcie mnie do innych tematów) Famas vs. M6 vs. jakaś pompka ( jaką polecacie?)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...