Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black Eagle M6 [Swiss Arms]


Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o dociążanie to świetnie sprawdzają się wędkarskie "grunty" - takie masywne ciężarki - można wybrać dowolny kształt prawie :) - do trzymania ich w miejscu wystarczy plastelina.

 

cały patent sprawdzony na S90 - trzymało się prawie rok i o ile wiem trzyma się nadal :)

Link to post
Share on other sites

W zespole spustu nawet jak go nie rozkręcasz widzisz taką podłużnż cześć

i to wlasnie ona mi pękła na pół poprostu w miejscu gdzie przez środek przechodzi sfożeń jest ona w żaden sposob nie wzmocniona

a że jest to stop aluninium jest to kwestją czasu kiedy to sie rozleci

wiec jezeli pojawią sie upgrade kity i nie bedzie w tym zestawie wzmocnionego zespołu spustu nie ma sensu go kupować

Link to post
Share on other sites

dokladnie skoro mozna dorobic prowadnice i tlok to elementy wewnatrz spustu nie sa problemem, mnie co zaznaczalem wczesniej, bardziej martwi sama obudowa spustu i jej mocowanie.... coz dzis bede mial juz w rekach sprezyne 300%, wiec wieczorem wszyzstko zmontuje i wtedy sie przekonam....

 

Jak przestrzelam, sprawdze wytrzymalość, kilka ogreaniczonych pomiarów tez porobie i wszystko ladnie opisze.

 

[ Dodano: Thu 10 Aug, 2006 ]

TEN TOPIK MOZNA ZAMKNĄĆ

 

OFICJALNIE OŚWIADCZAM TEN KARANIN W SPOSÓB MECHANICZNY JEST NIETUNINGOWALNY. TO JEDNORAZOWA CHIŃSKA ROBOTA WYTRZYMUJĄCA JEDYNIE STOCK I NIC POZA TYM.

 

A teraz konkrety. Mechanizma spustowy jest kruchy ...

 

Tłok dorobiony i prowadnica dorobiona nic nie da bo spręzyny wzmocnione sie do nich nie zmieszcza są o ok 1 mm za grube ,a rozwiercenie tłoka powoduje w miejscu zatrzasku do mechanizmu spustowego tak cienka warstwe metalu, że można sobie odpuścić. A sam uchwut do przytrzymywania spreżyny jest tak precyzyjnie i na styk zrobiony, że nic sie nie da zmajstrować, przerobic.

 

Rozwiercony tłok można zamknąc ale cylinder jest chromowany i bardzo kruchy, wiec wiercenie w nim to makabra i powoduje odpryski.

 

Żeby to poddac tuningowi trzeba by dorobić praktycznie nowy tłok, cylinder, prowadnice i mechanizm spustowy, co jest praktycznie a-wykonalne.

 

Chce ktoś sprzedać swoja broń???? PM Chętnie kupie :)

Link to post
Share on other sites

No napewno jest to jakas alternatywa :wink: .

A tak powaznie to fajny cylinder ale gdzie uklad spustu.przeciez oryginal nie wytrzyma.No i pewnie niewiele by zostalo z komory hopa stockowej.

A 710 fps to po prostu duuuzo wiekszy zasieg, nikt nie bedzie z czegos takiego z 20m strzelal.

Link to post
Share on other sites

Ten zestaw cylindra pasuje do APS-2, ale firmy MARUZEN!

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1238

 

Poza tym... Jesli snajper ma dlugie dosiwadczenie (zaczynal od malych mocy) i jest dobry w tym co robi, a przede wszystkim ODPOWIEDIZALNY to nie widze przeszkod zeby dac mu do lapy 710 fps. Oczywiscie jesli zawali, to juz sie z nim strzelal nie bede... Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko umiec z tego korzystac!

Link to post
Share on other sites

wiesz, widziałem kilka razy ludków strzelających długimi rugerami w budynkach i na odległości mniejsze niż 5m. Weź pod uwagę, że m6 jest przeznaczony dla początkujących SW i "snajperów" a kupują go rpzede wszystkim młodzi.

 

jeśli jakimś cudem uda sie dopasować ten cylinder do m6 a okaże się, że części wytrzymają te 1000strzałów to możemy mieć spory problem, bo taka moc jest już delikatnie mówiąc niebezpieczna w rękach młodocianych młokosów dla których moc jest najważniejsza.

 

osobiście jestem przerażony tym newsem.

 

napisałeś zasięg zasięgiem - ale większość ludzi będzie korzystała z kulek 0,25 pewnie, bo takie są najbardziej dostępne... niewiele osób przerzuci się na 0,36 czy choćby 0,3 żeby zmniejszyć tę potworną [wg mnie] prędkość.

 

Sam zamówiłem niedawno na WGC APS Type 96 z tunningiem do 500fps i uważam, że to odrobinę zbyt wiele...

Link to post
Share on other sites

Ja uwazam ze APS2 MARUZEN + Tuning do 710 FPS + BB 0,43g (kompozyt!) + odpowiedzialny snajper + odleglosc minimum 50 metrow (logiczne, jako ze 50 maja tuningowane AEGi - gdyby snajper walil na tyle co oni, to jaki jest sens trzymania go w druzynie?). I ja moge sie strzelac. Oczywiscie przed sprawdzeniem czy moje okulary wytrzymaja 710 fps, ale sadze ze powinny (wytrzymaly wiecej, ale o tym sza ;-)).

Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli udało by się dopasować ten cylinder do M6 w co watpie, bo jest kilka cech rozniacych go od oryginalnego, to i tak zespol spustu nie wytrzyma sily nacisku takiej sprezyny.

 

Ale na szczescie na bank sie nie da dopasowac z kilku powodow: srednica,

sposob mocowania raczki do naciagania i 3 najwazniejszy, watpie aby mechanizm spustowy, ktory w m6 jest wykonany na styk i jakakolwiek modyfikacja, inny kont dopasowania elementow powoduje ze nie trzyma sprezyny, wiec nie sadze aby w maruzenie bylo to identyczne.

Link to post
Share on other sites
TEN TOPIK MOZNA ZAMKNĄĆ  

 

OFICJALNIE OŚWIADCZAM TEN KARANIN W SPOSÓB MECHANICZNY JEST NIETUNINGOWALNY. TO JEDNORAZOWA CHIŃSKA ROBOTA WYTRZYMUJĄCA JEDYNIE STOCK I NIC POZA TYM.

 

Hmm co znaczy wg Ciebie że nie da się stunigować tej czy innych replik?? Co jest wg Ciebie tym wyznacznikiem ??

 

Bo wg mnie wymiana cąłego cylindra, tłoka, sprężyny, prowadnicy i elementów bądź całego mechanizmu spustowego to właśnie jest TUNING.

 

Wkładanie mocniejszej sprężyny do reszty stockowej to tylko pseudo tuning w wypadku tego typu repliki jaką jest M6/APS2. Skoro Tobie się nie udało bądź nie masz czasu, możliwości czy kasy na dalsze przeróbki to sorki ale Twój problem ale na pewno nie powód do zamknięcia tego tematu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...