Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black Eagle M6 [Swiss Arms]


Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też mnie interesuje ten temat, ponieważ pękła mi prowadnica sprężyny i nie wiem jak dostać się do wnętrza cylindra. Jeśli ktoś już coś z tym robił, to bardzo proszę o opis, jak rozmontować ten cylinder.

 

Żeby było łatwiej zrozumieć wszystkim użytkownikom przepisałem tekst. Mam nadzieję Jura, że się nie gniewasz. Medium

Link to post
Share on other sites
I jaka dlugosc powinna miec lufa jesli beda dostepne te upgrade-kity 500 FPS?

 

A mozesz podac zrodlo z ktorego wiesz, ze upgrade-kit wzmocni giwere do 500 FPS? Bo ja nie slyszalem oficjalnej wypowiedzi CG na temat UPG-KIT'ow... Sadze ze jesli na tym springu uzyskamy 450 fps to bedzie dobrze... 510 fps, ktore ma w calosci metalowy Dragunov to koszot 2 tysiecy zlotych. Nie spodziewajcie sie, ze czesci w sprezynowej replice za 300 zl wytrzymaja 500 fps... No, chyba ze UPG-KIT bedzie kosztowal 1500 zl :-)...

Link to post
Share on other sites
A mozesz podac zrodlo z ktorego wiesz, ze upgrade-kit wzmocni giwere do 500 FPS? Bo ja nie slyszalem oficjalnej wypowiedzi CG na temat UPG-KIT'ow... Sadze ze jesli na tym springu uzyskamy 450 fps to bedzie dobrze... 510 fps, ktore ma w calosci metalowy Dragunov to koszot 2 tysiecy zlotych. Nie spodziewajcie sie, ze czesci w sprezynowej replice za 300 zl wytrzymaja 500 fps... No, chyba ze UPG-KIT bedzie kosztowal 1500 zl Smile...

mowisz tak bo jestes zazdrosny 8)

 

Skoro wypuscili snajp. za 239 -300 zł w 330fps w stocku to dlaczego nie zrobia kolejnego kroku w upg kicie do 540 :) ?? Samo uszczelnienie hu sporo daje,dochodzi prec lufa to i tak bedzie te 500 fps jesli wyjda wzmocnione bebechy ... :)

Link to post
Share on other sites

Thor ma racje w 100%.Nadchodzi era taniego snajpera :).

Co do uszczelniania wlasnie skonczylem wykonywac ta niewdzieczna czynnosc ale efekt jest bardzo dobry, nie sprawdzalem donosnosci zbytnio ale widac ze kulka leci szybciej i znacznie celniej.

Wykonałem to wszystko za pomoca takiem cieniutkiej taśmy białej, może teflonowej nie wiem ale nadaje sie wysmienicie bo jest poteznie wytrzymala.

 

I teraz najwiecej hałasu jest na końcu lufy a nie jak to mialo wczesniej miejsce w okolicach magazynka.

I ponawiam pytanie co do długości lufy precyzyjnej w przypadku ok.500fps(chodzi tu bardziej ze chce ja zalozyc teraz a jak bedzie upg-kit to juz bede lufe miał na miejscu).

 

PS: zróbcie zdjecie BAX'a bo mój hop jakiś normalny jest :|

Link to post
Share on other sites

żeby wiedzieć jak długą lufę można założyć, trzeba obliczyć stosunek objętości komory do objętości lufy. Jeśli obliczeni objętości lufy nie powinno sprawić problemu, to obliczenie objętości komory może być trudniejsze, bo nie wiadomo jak grube są ścianki cylindra. Poprawcie jeśli się mylę

Link to post
Share on other sites
PS: zróbcie zdjecie BAX'a bo mój hop jakiś normalny jest

a wiesz jak wyglada BAX ? takie "B" przewrocone o 90 stopni do góry' date='a w łatwy sposó[b'] posługujac sie literkami narysuje ci lufe z kulka i HU :)

(BO) - cos takiego mniejwiecej :D

( ) - lufa wewn

B - hu BAX

O - kulka :)

Link to post
Share on other sites

Moj kumpel z ekipy ma zamiar "apgrejdowac" te replike. Z tego co wiem idzie do tokarza zeby mu zrobil tlok i glowice, do tego podkladke, pozniej gwintuje, zaklada sprezyne ok 170 SP, prec lufa robiona samemu, a podstawa jej kupowana w Bricomarche. jakby co to zagadajcie do Michu_Srem.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam mam problem z M6 a mianowicie cos w niej sie zjebało. Nie moge jej załadować gdyż sprężyna sie nie blokuje o taki mały dzyndzel w zespole spustowym. Rozbieralem caly zespół spustowy i po ponownym złożęniu dwa razy normalnie wystrzeliła, a potem znów to samo. Moze ktoś wie jak to naprawić. Nie chce tego wysylac im z powrotem gdyż możę to jakas mała pierdułka i dam rade sam to zrobić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...