Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ale odpowiem!!

Wszyscy mówią że jest dobrze go tunningować sprężyną 130PDI bo wtedy nei trzeba wymieniać baterii itd. Jestem świadkiem jak poszły zebatki na stockowej spreżynie. Tłokowa została nienaruszona :)

Polecam ci słabszy tunning jak kolwiek dający też b.dobre rezultaty. Dysza G&G kupisz na specshopie, uszczelnioną da to nieżły rezultat, potem głowica tłoka, zrób dziurki malutkim wiertłem w nim, otwórz sobie jakąs stronę gdzie masz zdjęcie głowicy tłoka jak nie wiesz w jakim miejscu.

Spręzynę włóż dającą do 280-300Fps. Dzięki temu bedziesz miał celność moc i szczelność :)

To jest moja receptura sprawdzona już. Nie psuje repliki zn. nie zużywa częsci pracujących w niej :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Osobiscie nie polecam wkladac do srodka tam lepszej sprezyny ... ja mam ta replike do teraz tyle ze z peknietym gearboxem ... a w srodku wlozony mam zestaw hurricane ze sprezyna m100 , jesli chcesz zobaczyc ten zestaw to prosze http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1562

 

Z tym zestawem mam jakies 340-350 fps , tyle ze mialem drobne problemy z bateria ... dlatego nie polecam wkladac tam wiekszej sprezyny bo bedziesz mial to samo :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Nie polecam wkładać sprężyny mocniejszej niż M110. U siebie włożyłem Systeme M120 i już z przodu gearbox mam popękany, dobrze, że to zauważyłem. Wiedziałem, że to mnie czeka, tylko nie wiedziałem kiedy. Muszę wymienić na coś wzmocnionego. Zębatki XYT jak narazie bez zarzutu chodzą. Poza tym oczywiście reszta części w gearboxie wymieniona.

 

Zasięg mam całkiem niezły, jeszcze tylko zmierzyć ilość fps-ów:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wsadzona sprężyna M110, stockowe łożyska metalowe z CA oraz zębatki. Prowadnica wymieniona na łożyskowaną. Śmiga tak od paru ładnych miesięcy w rękach mojej żony oraz jako pożyczka dla innych. Wystrzelone około 15-16k. Brak pęknięć korpusu GB, popękał chwyt pistoletowy ale to z innych powodów. Jako że moja żonka nie chce nic cięższego wciąż pracuję nad R6.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ojoj, well R6, aż mi się łezka w oku zakręciła. ;)

Ja miałem wsadzoną m110 guardera i działało, z tego co pamiętam, to ciągnęła to nawet stockowa bateria (chyba, nie jestem już w stanie sprawdzić :() Nie warto trzymać tego w domu, sprzedaj jak najszybciej na allegro, bo beznadziejnej jakości jest:

- Kolba (3 razy ułamana i wstawiona od jakiegoś shit - aeg'a)

- Chwyt pistoletowy (ja wstawiłem kiedyś tam CA)

- Body (wszystko chwieje się i trzeszczy)

- Frontgrip (j.w.)

Swoją drogą, jak jeszcze śledziłem temat o wellu, to było o jego tuningu spoooooro. Heh, pamiętam, jak się wszyscy podniecali praktycznie pierwszą tanią eMką z metalowym gb. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...