Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,czy ktos kupil juz cos takiego http://www.allegro.pl/item108852827_hk_p_8..._kj_works_.html

 

 

Prosze o jakis opis jak z: celnościa,osiagami,wykonaniem!?poniewaz przymierzam sie do zakupu 2 gaziaków wiec prosił bym o jakies rady lub opis?! z góry dziekuje.

 

Interesuja mnie osiagi!czytalem juz inne tematy (ale o magazynkach mnie nie interseuja) na forum o tej replice!

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to drogo, po drugie to allegro (lepiej kupic w sklepie)

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...t&product_id=15

 

po trzecie:

 

Mam p8 akurat z metalowym zamkiem ale tez KJW i powiem Ci tak, jeśli chcesz koniecznie p8 to kup, zastanów się tylko czy nie "opłaca" się dopłacić do metalowego zamka. Naprawdę ładnie wygląda, ładnie strzela (nie znaczy dobrze), jest klimatyczny.

 

Jesli chcesz gaziaka który będzie służył Ci za podstawową bron to odradzam, kiepsko strzela (niecelny, kiepski zasięg, nieregulowany hopup)... swojego prawie nie używam, czasami strzelam do drzew ;) ale juz miałem z nim kłopoty... nie wiem dlaczego pin blokujący zamek sam wypadał i zamek spadał :(( (co prawda na gwarancji usunięto usterkę i problem sie nie powtarza).

 

Na minus możemy też zaliczyć magazynek - mało pojemny - 15 kulek - ciężko się zwalnia...

 

To chyba tyle :) Pozdrawiam Cappuccio

 

P.S. Miałem Beretty KWA z/i bez BB , Glocka 18C KSC-KWA i uważam że jako broń p8 jest z nich najgorszy.

Link to post
Share on other sites

czy w nim sie nie da regulowac WOGOLE HU czy po prostu w stocku nie ma srubki do regulacji ? bo w tacticalu brakuje srubki ale HU jest regulowany

 

i to ze sie ciezko zwalnia magazynek raczej jest zaleta bo sam nie wypadnie z kabury

 

tez mam z metalowym zamkiem i nie zamienil bym go na nic innego jesli chodzi o klimat bo uzytecznosc troche do zyczenia pozostawia niestety.

 

pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites
czy w nim sie nie da regulowac WOGOLE HU czy po prostu w stocku nie ma srubki do regulacji ? bo w tacticalu brakuje srubki ale HU jest regulowany

 

Jest tak samo jak w Tacticalu, tzn. jest nagwintowany otwór i gumka, wystarczy dobrać śrubkę.

Link to post
Share on other sites

Jest tak samo jak w Tacticalu' date=' tzn. jest nagwintowany otwór i gumka, wystarczy dobrać śrubkę.[/quote']

 

ja nie był bym pewien czy jakakolwiek by się zmieściła bez ingerencji w lufę zewnętrzną.

 

co do samego p8 to się trochę zawiodłem... w moim egzemplażu jest strasznie mocny HU (myślę że to niezbyt częsta wada tego modelu)i magazynek wylatuje przy byle dotknięciu zwalniacza ( a kiedy muszę wyjąć magazynek to mam problem :P)

 

jedyną zaletą dla mnie jest to, że jest stosunkowo prostej budowy (5 godzin na rozłożenie, wyczyszczenie i złożenie a niejestem "złotą rączką")

Link to post
Share on other sites

...no to ja niewiem- ja ani problemów z "hop-siupem"(ukłony dla Rostala) niemiałem ani niemam z zatrzaskiem zamka... co innego z częściami metalowymi- przed chwilą wymieniłem spust, a atrapa tego cuda, co łuski wyciąga jest... jak by tu... przy zamkniętym zamku bebechy widzę :F

Link to post
Share on other sites
A jak to jest wogóle z tą firmą KJW?  

 

Czy mi się zdaje czy wszyscy narzekają na te H&K P-8 a także podobne USP!?

Z KJW jako firmą jest różnie - Paraordnance są niezłe, Beretta też podobno przyzwoita, SIG bardzo dobry, tylko te USP są do chrzanu ze względu na spusty i magazynki.
Link to post
Share on other sites

Najlepsze jest to, że w instrukcji piszą - po Ok 200 strzałach należy te uszczelki wymienić, tylko ze nie można ich nigdzie dostać, te piep&*# żółtki wcisnęły mi nieszczelny od nowości magazynek :ściana: czekałem na realizacje zamówienia prawie 20 dni jak mam ją znowu na miesiąc odesłać to naprawde mi sie nie chce, prędzej zdąże wyjechać do roboty niż oni to naprawią.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Odświeże troche ten temat. Mam otóż pytanie o ten otwór nad hop up'em do śrubki czy w P8 jest on też napewno i czy można prosić kogoś o zdjęcie jak ma wykonaną tą regulacje. Czy do wyregulowania hop upa trzeba rozkładać zamek? I chciałbym was się zapytać jak jest z ilością wystrzelonych kulek na jednym napełnieniu maga. Zastanawiam się nad jego zakupem jako broń boczną.

Aha jeszcze jak jest z jego osiągami po tym wyregulowaniu hopka ile mniej więcej skuteczny wynosi.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jest po prostu dziurka, ja dopasowale srubke od jakiegos Land Rovera z Burrago chyba, ktory mi sie gdzies walal po pokoju jeszcze.

Regulacji dokonuje zdejmujac zamek, lecz mozna sie pokusic o nawiercenie otworu tak by przez niego wkladac cieniutki srubokret i regulowac nie zdejmujac zamka.

Co do strzelania, to raz w domu udalo mi sie wystrzelic na jednym ladowaniu 5 magazynkow bez zauwazalnych strat mocy, dopiero w polowie 5 maga spadla moc, lecz bylo to robione na nowiutkim zaworze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Panowie, szybkie pytanie:

Kto w ciągu ostatnich sześciu miesięcy kupował, skądkolwiek, USP Kujota w jakimkolwiek wariancie? Tactical, P8, Compact? Byle z metalowym zamkiem.

Bo mam taki drobny zgryz: w tajwańskim sklepie widziałem USP podpisane jako "2ND" (jakieś tam chińskie krzaczki), co by oznaczało jakieś mniejsze lub większe poprawki (w zeszłym roku KJW zmodyfikowało design Beretty, może z USP też coś robili), a o uszy obiła mi się plotka, że i spust wzmocnili...

Jak teraz, w nowszych egzemplarzach, wyglądają problemy ze spustem i magazynkami?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

No tak. Ja kupiłem swojego tacticala w zerwcu i juz w polowie lipca musiałem wysyłać na wymianę gornego zaworu w magu.

Mimo wszystko czuje tak wielki sentyment do tej broni, oraz podoba mi się ona niesamowicie.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie do posiadacza tej repliki(i nie tylko)

Czy sugerujecie zakup tłumika dźwięku?, jezeli tak, to jakiego? i czy nie spadną wted

Link to post
Share on other sites

No tak. Ja kupiłem swojego tacticala w zerwcu i juz w polowie lipca musiałem wysyłać na wymianę gornego zaworu w magu.

Mimo wszystko czuje tak wielki sentyment do tej broni, oraz podoba mi się ona niesamowicie.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie do posiadacza tej repliki(i nie tylko)

Czy sugerujecie zakup tłumika dźwięku?, jezeli tak, to jakiego? i czy nie spadną wtedy osiągi broni?

Edited by vinnersy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...