Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Odrazu napisze że nie zauważyłem opcji "szukaj" na stronce (jest?) i nie chcialo mi sie calego działu "gazowa" przeglądać. Nie jestem prosem w ASG, raczej bawie się krótko. Grupa dopiero się rozwija (0 elektryków z wyższej półki i pare gaziaków) i szukam nierujnującego budżetu gnata o dobrych osiągach. Wszędzie dzwonią że DE z HFC jest "prawie" identyczny jak Marui ale czy to "prawie" robi wielką różnicę? ;) Chce się dowiedzieć czy zdażały się przypadki że komuś padł? Czy naprawa była droga? w serwisie lub samodzielna? I porównanie zasięgu/skupienia z Marui... W sklepie nowy stoi po 359zl co może zastanawiać że niby "taki wypas" a cena przyzwoita. Dla mnie to będzie broń główna więc używana cały czas ;)

 

Z góry dzieki.

Link to post
Share on other sites

Nie musi... Ubustwiam go jako "real" ale generalnie chce niezawodnej klamki w przystępnej cenie... Osiągi ma dobre ale nie znam opinii dotyczących żywotności/awarii. Generalnie gaziaki z KSC/KWA są dobre i myśle nawet o CZ 75. Ale czy HFC są jakieś wadliwe?

Link to post
Share on other sites

ponoć desert hfc robi syfony i były z nim problemy (strzelał podwójnie i sypał kulkami z wyżutnika łusek)....mój digl z marui nawet w zime strzelał bez problemów.....zero syfonów spory zasięg i dobra celność...niestety przekracza twój zasób kasy :/

Link to post
Share on other sites

posiadam takowe cudo i mam problem razem z serwisantem.

problem polega na tym że:

1-strzela po 2-3 a nawet 4 kulkami naraz

2-sypie kulkami na boki

3-blokuje zamek

4-robi syfony b.często

pan serwisant wymienił magazynek i zamek bez poprawy nadal problemy występują.po telefonicznym zgłoszeniu problemu poproszono mnie o odesłanie repliki i obiecano wymiane na nową.

jeśli chodzi o osiągi to jest super.zaśięg skuteczny to 50m do sylwetki człowieka.gazożerność jedno nabicie gazem na dwa magazynki.wrażenia po strzelaniu :-)) .zakochałem się w nim.

czekam na wymiane i po testach nowej klamki napisze cosik więcej.

zobaczymy czy to był problem tylko mojej klamki czy to wadliwa cała serja.

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...