Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ LOKALIZACJA ] Kraków - Pasternik


Recommended Posts

:arrow: Mapa dojazdu

 

MPK z cetrum

- dojazd np. tramwajami (4, 8, 13) do przystanku Balicka Wiadukt, przejście na przystanek Bronowice Wiadkut, wsiadamy w autobus nr 238, 248, 258 i jedziemy na przystanek Droga do Rząski (przystanek przy pasterniku lub przystanek pod wiaduktem - trzeba kawalek sie cofnąć).

 

MPK z okolic Biezanowa, Mostu Grunwaldzkiego, AGH

- dojazd autobusem 173 do przystanku Motel Krak- przejscie przez rondo do przystanku na skos od tego na ktorym wysiedlismy - wsiadamy w autobus nr 238, 248, 258 i jedziemy tak jak wyzej.

 

Bus spod Dworca Głównego - na Krzeszowice, wysiadamy pod dawnymni PGRami.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

A np. Jak ktoś jedzie od Prądnika czerwonego lub z Dywizjonu 303 lub tych rejonów to zapraszam na przystanek o nawie Wiślnicka i tam sie wladować do 172 i jedziemy prawie na przystanek 238 lub poprostu do 4 i tez dojezdzamy na pętle w Bronowicach Nowych.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

najlepiej dostac się do bronowic nowych, stamtąd ruszają autobusy 248, 268, 278. nimi jedziemy pod knajpe FUGAZi, przystanek nazywa się droga do Rząski, i jestesmy na pasterniku. co dalej nie jestem pewny bo tam gdzie strzelają na powaznie jeszcze nie byłem, ale mam zamiar sie tam jutro wybrac

p.s. czy strzelacie na forcie na pasterniku?? albo w jego okolicach?? bo jeszcze nieznam dokładnie tego poligonu, a mieszkam w pobliżu

Edited by mateo000
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...