Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania beretta STTi: nowa jakaś czy co?


Recommended Posts

http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=29

STTi ekonomiczną gazową berettę produkuje od dawna. To co teraz jest do kupienia na taiwangunie widocznie musi być nową wersją. Do tej pory prędkość wylotowa była określona na 220 FPS, teraz 300. Cena jest śmieszna jak na gaziaka o takiej mocy (tak, wiem ruger ma podobny stosunek mocy do jaakości ale jak on wygląda... )

Ktoś wie coś na ten temat?

Link to post
Share on other sites

Lekkie toto i bardzo plastikowe. Ma stały zamek i o dziwo, HU.

Strzela się całkiem przyjemnie - nienajgorszy zasięg i duża ekonomiczność.

Nie wiem jedynie jak jest z syfonami - testowałem, a właściwie miałem okazję próbować tę replikę tylko dwa razy w słoneczne, ciepłe dni.

Ma ciekawy bezpiecznik spustu – identyczny jak w sprężynowej Berettce CG.

 

Myślę, że to całkiem dobra zabawka, ale dla kogoś, kto ma już AEG'a i broń boczną, a to wsadzi w kaburę - jako broń awaryjną, czy coś :wink: .

 

Jak będziesz miał jakieś konkretne pytanie to postaram się udzielić odpowiedzi :) .

Link to post
Share on other sites

Zasieg to 20-25m. Dalej rzadko leci prosto, na ogol skreca pod roznymi dziwnymi katami. Czasem zdarza sie, ze poleci prosto na 30-35m, ale na tym nie mozna polegac, bo taki strzal zdarza sie raz na 10. Co do maga to nie wiem, bo to moj pierwszy gaziak i nie wiem kiedy mag jest pelny :D

 

Strzela bardzo mocno, ma duzy (pojemny) mag, na razie nie doswiadczylem problemow. Z minusow nadmienie, ze jest STRASZNIE BRZYDKA (no chyba, ze ktos lubi beretki :P ) - mnie skusila niska cena. Nie ma tak wysokiej szybkostrzelnosci, jak repliki za 300-400zeta (tzn. mozna strzelac szybko, ale pogarszaja sie osiagi i to znacznie). Ale tak raz na sekunde mozna strzelac bez problemow.

 

Pomimo brzydoty tej beretki (w ogole to kazdej :P ) uwazam, ze za swoja cene dostajemy bardzo dobra replike.

Link to post
Share on other sites

Co ty gadasz raz na sekunde hahaha no smieszny jestes chyba. z mojej beretki cos kolo takiej strzelam prawie tak szybko jak elektryk wella z innymi nie mialem okazji sprawdzic i osiagi sie nie pogarszaja. Co innego HU ktory nie dziala i kurek ktory mozna przypadkiem wcisnac i mamy piekny syfon:)

Link to post
Share on other sites
moja wazy ok 700g producent podaje 800g moze i tyle ma niprawdzaelm wiec zanizam zeby nie zawyzac :P plastikowe ma body reszta matal. Jezeli szukasz taniej replii gazowej to cos dla ciebie.

 

To o innej mówisz, niż jest w temacie :| .

Tytułowa Beretta waży 400 (!!) gram.

 

Czy przeszkadza lekkość? Tak jak już mówiłem - ta replika jest wg. mnie bronią, jak ja to lubię nazywać, 'awaryjną' - czyli siedzi w kaburze i jest naprawdę rzadko używana - np. jeśli w bocznej skończą się kulki, a AEG jest za mocy żeby wejść z nim do ciasnego pomieszczenia.

Wtedy właśnie taka poręczność, kompaktowość i mała waga są bardzo przydatne.

Problem w tym, że Beretta taka kompaktowa nie jest :wink: .

 

Jeśli by założyć, że ma ona być bronią boczną, to chyba nie jest najgorzej. Razi ta skromna waga, ale przecież nie dyskryminuje to jej z normalnego używania. Bo strzela nienajgorzej i jest bardzo ekonomiczna. Więc za tak małą cene można by polecić.

...Jeśli nie okazałoby się, że wytrzyma tylko sezon...

 

Pozostaje tylko pytanie - czy przypadkiem nie lepiej kupić sprężynową Berettę HPA w tej samej cenie? Bo ta z kolei wytrzyma długo, jest też bardzo celna.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie : czy idzie tą beretke dociążyć po przez wsadzenie pod okładziny ciężarków ze sprężynowej beretci UHC ? Bo tak się składa, że moja padła(przeszło półtora roku trzymała ehh:() i te dociążenia może zwiększyły by jej wagę ;)

Link to post
Share on other sites

hmm pod okladziny w mojej (innym model) nie da rady nic wepchnac. STTI stosune dociazenie magazynka ale podejrzewam ze jak pokombinujesz to mozesz ja dociazyc ale IMO nie ejst to tak powazny problem. BTW wyznaje zasade replika ma strzelac wyglad, waga itp to dodatkowe bajery

Link to post
Share on other sites
Co ty gadasz raz na sekunde hahaha no smieszny jestes chyba. z mojej beretki cos kolo takiej strzelam prawie tak szybko jak elektryk wella (...)  

 

Wiedzialem, ze trafi sie ktos o mentalnosci wszystkowiedzacego dzieciaka. Coz, racz czytac uwazniej:

 

'(tzn. mozna strzelac szybko, ale pogarszaja sie osiagi i to znacznie). Ale tak raz na sekunde mozna strzelac bez problemow. '

 

Widzisz? Mozna strzelac szybko, ale kulki leca gorzej, czasem nawet wystepuja puste strzaly.

 

Wiem co pisze. Jesli zaznaczam, ze z MOJEJ beretki tak sie strzela, to nie znaczy, ze kazda beretka ma takie osiagi, czego najlepszym przykladem jest TWOJA beretka :P

 

Rownie dobrze moge sie przyczepic, ze nie dasz rady strzelac z rzeczonej beretki PRAWIE tak szybko jak z aega wella. Wiem, bo mam i beretke i aega wella. I co? bedziesz drazyl temat?

Link to post
Share on other sites

Woma a po co w ogóle udzielasz się skoro już ustaliliśmy, że masz inną Berettę STTi? Specjalnie dla Ciebie: Beretta, o której próbujemy tutaj dyskutować oprócz tego, że jest lżejsza, jest pakowana w inne pudełko niż ta Twoja.

 

Spadki mocy przy strzelaniu raz-po-raz są IMO normalne dla replik gazowych, szczególnie tej klasy, tak samo celność i skupienie.

Skoro Brat Peacemaker napisał, że występują u niego puste strzały, a w dodatku jest to replika STTi i to niższej klasy, łatwo wysnuć wniosek, że to wina słabej jakości jego repliki (ew. tego jednego modelu) a nie jego wyobraźni. Ale skoro Ciebie to rozwala...

 

A tak BTW to trudno się Twoje posty czyta, weź coś z tym zrób.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...