Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe chinskie cuda - ak47 i m4a1


Recommended Posts

ta m-czworka wyglada jak by byla z zywica zmieszana i nie ma hop up(a na pudelku jest znaczek)pewnie to jest cos takeigo jak M16A4 well-a a co do kalacha to badziew juz lepiej kupic cymy bo cyma ostatnio zarabiste kałachy wypuszcza(sam mam AK 47S hehe)

Link to post
Share on other sites

Te „repliki” to złom jakiego dużo…

….AK jest blee…..złe :!: i ten laserek oraz światełko niebieskie jest jeszcze bardziej złe :wink: ……w ogóle sam karabinek wystrzeli zapewne jakieś 300 kulek i padnie tłok, lub mechanizm spustowy :|

M4… bez komentarza…na 11 zdjęciu od góry widać jak się rozłażą połówki, z których zrobiony jest gun :roll: ( spójrzcie na rączkę transportową )

 

Poprostu...nędza :F

Link to post
Share on other sites

No dobra... AK jest do d...niczego - nie zaprzątajcie sobie nim głów. Jest lato, laseczki chodzą w mini z falbankami (cholera, jestem żonaty, jestem żonaty, jestem żonaty....) M4A1 to jest to samo, co Mka BOYa sprężynowa, o której jakiś czas temu pisałem - przeniesione chyba do tuningowanych jako rozwinięcie elekryków. O ile z Mki jeszcze można zrobić coś, co strzeli dość celnie na 25 - 30m, to z tego AK po rozpuszczeniu w TRI można zrobić ładną kulkę polastiku :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...