Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hmmm to jak był "Doom 3" to i może się troche wypowiecie o tegorocznej grze - "Prey". Jakie wiąrzecie z nią nadzieję i napiszcie o waszych wasze ogólnych opiniach. Niestety ta gra nie ukazała się jeszcze w Polsce, w sumie premierę światową też bedzie miała na dniach. Ja już z pewnych źródeł ją dorwałem i dotrwałem do jej końca. Jako gracz z większym doświadczeniem zawsze lubiłem fps'y ją oceniam na 9-/10. Posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla strzlanek: lekką fabułę, ładna grafe i kilka ciekawych innowacyjnych pomysłów, chociażby zmienna grawitacja, otwierające sie portale, chodzenie"po suficie i ścianach" :P i wiele innych, w sumie jeśli chciałbym ją streścić jest to strzelanka s.f. z watkiem miłosnym o indiańskich korzeniach z nutką ingerencji w zaświaty z zapasem nowych pomysłów wcześniej w fps"ach nie spotykanych. Odsyłam do recenzji i screenów, bo wg mnie szykuje nam się kolejny "kamien milowy" w historii gier fps.

 

 

Producent: Human Head Studios

Wydawca: Take 2 Interactive

Dystrybutor: Cenega Poland

Premiera Świat: 11 Lipiec 2006

Premiera PL: 21 Lipiec 2006

 

Strona domowa(eng): http://www.prey.com/

Strona z przykładową zapowiedzią i kilkoma screenami: http://www.gry.funday.pl/zapowiedz,pc,164.html

Link to post
Share on other sites

Demówka już jest dostępna.... czekam tylko na powrót mojego GF6600GT z gwarancji i odpalam :twisted:

 

www.gamershell.com - tu znajdziecie wszystko co mozliwe na temat tej gry ... Trailery ... Screany oraz oczywiście DEMO które jest tam już od dłóższego czasu.

 

Na temat gry sie nie wypowiadam ... jak zagram ocenie:) choć demo to nie full ...ale coś już bedzie wiadomo.

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
kilka ciekawych innowacyjnych pomysłów, chociażby zmienna grawitacja, otwierające sie portale, chodzenie"po suficie i ścianach"

 

szykuje nam się kolejny "kamien milowy" w historii gier fps

 

Jakoś mimo że nie jestem "doświadczonym graczem" nie widze w tym co napisałeś nic "nowego" ani tym bardziej "milowego".

 

Zmienna grawitacja - pomysł który zaczął się jeszcze w czasach bodajże Half-Life'a,

Otwierające się portale 8O - hmm tego nie skomentuje jako nowość :mrgreen: ,

 

chodzenie po suficie - patrz choćby Aliens vs Predator i jeszcze kilka gier.

z zapasem nowych pomysłów wcześniej w fps"ach nie spotykanych.

 

Hmm więc co jest niespotykanego w tej grze??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miałem okazję zagrać w pełną wersję i przyznam, że jestem w szoku... Grałem w większość kultowych i dobrze znanych FPSów, ale Prey to coś naprawdę niesamowitego. Prawda - portale, chodzenie po suficie, zmienna grawitacja - to wszystko już było. Ale nie było takie jak w tej właśnie grze... :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest Carmack

Dokładnie tak jak napisał poprzednik!

 

Odnośnie wallwalk czyli chodzenia po ścianach - gdzie niby coś takiego było? (Mam za sobą dość bogatą kolekcję ukończonych FPSów i naprawdę nie przypominam sobie.) Jeśli już, to może malutka namiastka ale NAPEWNO nie coś tego typu. Prey pod tym względem jest prekursorem tegoż!

 

Portale niemal identyczne - zastosowane są w Serious Sam.

 

P.S. Demo przeszedłem, pełna wersja leży w pudełku w szafie i czeka na otwarcie oraz zagranie. Brak czasu, brak natchnienia do grania. Niestety.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...