Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brak podawania kulek w M4 Well


Recommended Posts

Prawdopodobnie masz problem z dyszą - (źle ją nałożyłeś na popychacz) i nie porusza się do przodu i do tyłu.

 

Wyjmij magazynek i strzel kilka razy zaglądając do gniazda magazynka.

 

Napisz czy dysza się porusza.

 

Pozdrawiam

 

Medium

 

PS. Tamten temat jest już i tak za duży, dobrze jest oddzielny problem przedstawić w oddzielnym temacie.

Link to post
Share on other sites

Dysza to może być jedna przyczyna problemu - najpierw sprawdź to.

Drugą przyczyną może być wyrobiony podajnik kulek. W moim półrocznym M4 końcówka podajnika "spłaszczyła się" i zmniejszyła prześwit podajnika o dosłownie dziesiąte części mm, ale to wystarczyło by kulki z dużym trudem przechodziły. Interwencja ostrym narzędziem wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze inny problem, który sam miałem na strzelance, na szczęście banalny do rozwiązania. Problemem może być złe ułożenie kabli na drodze akumulator<->silnik. Może one zatrzymują kulki? Wystarczy je przesunąć.

 

Za to ja tez mam problem, ale związany z hi-capem, gdy replika stoi normalnie, nie podaje kulek, za to "do góry nogami" widzę znaczną poprawę, dalej kilku nie podaje na auto, ale jest o wiele lepiej, jak myślicie, co się mogło w magu zepsuć?

Link to post
Share on other sites

Co do podawania to ja miałem problemy z hicapem (sprawdziłem na magu znajomego i okazało się, że strzela dobrze). Otworzyłem powkładałem wszystko jak powinno być i jest ok (chyba sprężynka się poluzowała i dlatego nie podawał dobrze)

Niestety jak to zwykle bywa nieszczęścia chodzą parami. Kiedy trzymam replikę poziomo seria działa bez zarzutu. Kiedy nastomiast wezmę ją trochę lufą w dół po wystrzeleniu kilku kulek blokuje się i kulka po chwili sama wypada z lufy. Nie wiem co jest :? Hop up?

 

Z hopupen maksa odciągniętym (wyłączonym) jest to samo :cry:

Dodam jeszcze, że bez kulek nie ma żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

już wcześniej sprawdziłem to wszystko i jest ok :|

 

Zaraz rozbiorę dziada do części pierwszych złożę do kupy z powrotem i będzie git :wink:

 

Dzięki za odpowiedzi :)

 

[ Dodano: 19 Lip 2006 23:16 ]

aaa co do kabli to faktycznie mi w hop-up wchodziły ale złożona w kostkę kartka papieru załatwiła sprawę :wink:

Link to post
Share on other sites

wiem o co chodzi wam z tym kablem ale w przypadku gdy właśnie owy kabel wchodzi nam do komory hu kulki nie wylatują wogóle lub ytaczają sie z lufy z powodu słabego ciśnienia. W moim zaś opisanym wyżej przypadaku wylatują 2 naraz może trzeba wsadzić jeden kabel do komory :D :D :D ??

 

[ Dodano: 20 Lip 2006 09:59 ]

(jak sie okazało po 2 złożeniu) :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Słuchajcie, mam nowy problem:

Od pewnego czasu mój Well przestał podawać kulki. Tzn. włożę maga, poda jedną, pokręcę magiem przez 5 sekund, to może i poda drugą. Na początku myślałem, że jest to wina maga, więc dokupiłem drugiego. Dalej to samo. SPrawdziłem z magiem kumpla, też nic. U niego wszystko działa. Jednak są dwie wskazówki kierujące nas w stronę usterki:

1. Gdy odwrócę replikę "do góry nogami" to wszystko jest ok.

2. Przy rozbieraniu gearboxa ułamało mi się jedno uszko podajnika.

 

Proszę pomóżcie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...