Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PROBLEM Z MAGIEM W MP5 ????


Recommended Posts

Witam

 

Jestem posiadaczem mp5A5 Wella. Zmieniłem w nim niektóre stockowe elementy na

 

*sprężynę SP110 Guardera

*prowadnicę sprężyny z łożyskowaniem

*baterię KAN 9,6V 1050mAh

 

No i tu zaczyna się mój problem :( !!!! Po pewnym czasie magazynek przestał podawać kulki lub też podawał np 1 na 5...Ale nie zmartwiłem się tym bo jak wiadomo magi Wella tak właśnie ponoć mają więc nie zastanawiając się zakupiłem hi-capa z CA.....Wszystko pięknie ładnie ale na ostatniej strzelance wystąpił ten sam problem co z Magiem WELLA 8O :( :( Nic nie dawało żadne smarowanie...... Dla uściślenia tematu i problemu powiem,że problem ten występował jak strzelałem na kulkach 0,2 z taiwangun...Na tej samej strzelance z braku tychże kulek pożyczyłem od kumpla kulki BLASTER 0,25 i ku mojemu zdziwieniu magazynek podawał każdą kulkę ( a przynajmniej tak mi się zdawało )...

I tu Panowie pytanie do Was... Co jest grane ??? Czy to możliwe,że kulki i ich ciężar mogą tu mieć jakieś znaczenie, czy może problem tkwi w czym innym ???? POMÓŻCIE proszę ...

 

Dziękuję i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mid cap [MAG] z machineguna/asgshop`u podaje kulki bezproblemowo well`owi?

 

Hicap wella niestety uszkodzilem, (sekcja zwlok dokonana - strasznie dziwny w srodku:P), potrzebuje czegos nowego - najchetniej taniego mid`a, i ten MAG`a wydaje sie najkorzystniejszy ...

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj kupiłem 0,25 BLASTERY...robię test.....wystrzelałem chyba z tysiąc kulek......no i jest trochę lepiej ale to nie tak jak powinno być.... Na auto jedzie pięknie, a na semi jest już nieco gorzej......Ja już zgłupiałem...nie mam pojęcia w czym rzecz...jak maga trochę przekrzywię w gunie to jest o.k. A przynajmniej wydaje mi się,że jest o.k. bo już mam po prostu dosyć....KU@$%! MAĆ !!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Wyjmij mechanizm z metalowej obudowy magazynka i podokręcaj kulki łączące obie połowy, tylko nie za mocno.

 

Nie skręcony mag może nie podawać kul, ja tak miałem ze swoim Hi z CA. Po podkręceniu magazynka i wsadzeniu zazwyczaj sprężyna "rozkręcała się" podając tylko kilka kul.

 

Jeszcze jedną wadą może być np. dysza nie cofająca się wystarczająco w tył przez co kulka nie wpada do lufy.

Może też być problem na połączeniu otworu magazynka na którym jest blokada. Ona odpowiada za otwarcie "przepływu" dla kul. Możliwe, że ta rura od Hop-Up jest w jakiś sposób uszkodzona powodując nieprawidłowe dociskanie blokady kulek na magazynku...

 

Weź jakąś rurke średnicy odpowiadającej tej co wchodzi w magazynek podkręć maga z kulkami w środku i wsadź rurkę w gniazdo z kulkami... zobaczysz czy to faktycznie wina maga czy to coś innego. Jeśli z tej rurki trysną kulki to znaczy, że mag jest ok.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

W swoim mp5sd3 CA miałem podobny problem z kulkami, a konkretnie z ich podawaniem. Na początku strzelałem na goldfire'ach - zero problemu. Kupiłem kulki na taiwangun.pl, na początku ok, ale potem pewną część podawało, potem przestawało i trzeba było wyciągać magazynek i wkładać z powrotem. Potem znów pod koniec magazynka przestawało podawać i trzeba było ponownie wyciągać i wkładać magazynek. Myślałem, że to tylko moja wina, bo zdarzało mi się na chama wpychać kulek do mid-capa (firmy MAG) i myślałem, że może ze sprężynką jest coś nie tak. Problem zniknął, gdy kupiłem kulki Xtreme. Teraz podaje normalnie i nie pamiętam, żeby choć raz się zaciął. W związku z tym nie polecam kulek z taiwangun.pl do mid-capów firmy MAG (na hi-capie CA było wszystko w porządku).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...