Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty GROM z military.pl


Recommended Posts

Jakis czas temu, nie wiem czy do dzis, military.pl mieli w ofercie buty GROM - ktos cos wie na ich temat? Wygladaja jak wysmienite buty AT, ale jak wiemy z trwaloscia roznie to bywa. Interesuja mnie zarowno pod katem ASG jak i lazenia na uczelnie w cywilu :)

 

Swoja droga skoro w temacie - ma ktos doswiadczenie z kupowaniem butow przez siec? Wydaje mi sie problematyczne dobranie numeru buta, bo numeracja numeracja, ale ja mam czasem numer 44.5 a czasem 46 wiec coz poczac - wyliczyc srednia numerow wszystkich posiadanych butow? :)

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobre buty, wyglądem podobne do Hi-Tec'ów.

Mam je bodajże pół roku i jak narazie tylko odrapała mi się z nich trochę skóra oraz powichrowały się wkładki (no ale przecież można kupić nowe).

No i szczerze odradzam kupno na military.pl, lepiej wejdź na stronę producenta do działu dystrybutorów i poszukaj najbliższego ciebie sklepu.

W sklepach internetowych te buty kosztują chyba coś koło 200zł, a u dystrybutorów 135zł.

Link to post
Share on other sites
ja slyszalem ze w Gormach bardzo szybko noga sie poci  :!: czy jest jakas szansa zeby temu zapobiec :?:  :twisted:

 

 

niektorzy twierdza, ze noga nie poci sie tylko w sandalach :twisted: :twisted: :twisted: - po czym zakladaja do nich grube skarpety :)

 

IMO w GROMach noga sie malo poci ze wzgledu na material, ktory odprowadza wilgoc na zewnatrz... takie jest moje spostrzezenie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hooah,

 

k'woli ścisłości, GROM w ogóle ich nie używa :P

Tak jak mówił Jarcher, używają sprzętu wg. ich własnego widzimisie.

Nazwa tych butów, to tlko chwyt reklamowy. A i jak stwierdził Harg, cena proporcjonalna do jakości :D

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites
GROM w ogóle ich nie używa  

Tak jak mówił Jarcher, używają sprzętu wg. ich własnego widzimisie.  

Nazwa tych butów, to tlko chwyt reklamowy. A i jak stwierdził Harg, cena proporcjonalna do jakości  

tak pomyślałem czytając ten post :D , ja sobie kupie Magnum albo SpecForce jakies buty, co o nich myslicie?

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

moim skromnym zdaniem, kup jedne z poniższych, testowałem je osobiście, lub też znajomi:

Corcoran I/II

Junglery(na pdeszwie vibram/panama, tylko rotygnały!)

Combat I/I (butki USMC)

Magnum Classic(czy jakoś tak :P )

 

Za te buty ręcze głową :)

Link to post
Share on other sites

Corcorany hmm..... ostatnio w zimie w bielsku bylo szkolenie z mjr. Wojcikiem byl tam gosc w Corcoranach i strasznie klnol na nie, powiedzial ze sa okropne

 

Co do junglerow to tez polecam ale tylko te orginalne

 

JEszcze jedna sprawa lepiej kupic Magnumy niz Gromy :!:

Link to post
Share on other sites

Kapral moze ty bedziesz wiedziec na stronie www.usarmy.pl sa buty ITASCA COMMANDO slyszales kiedys o nich :?: skontaktowalem sie z tym sklepem i powiedzieli ze sa to buty bardzo podobne do Magnumow ale niestety zdjec nie maja :roll: wiec czy wiesz cos moze na temat tych butow :!:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...