Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy wyłączenie blowbacku jest możliwe bez rozbierania gearboxa? Na czym by to polegało? Czy tylko trzeba wyjąć ten haczyk czy coś jeszcze? Wszytkich którzy mają tą replikę prosiłbym o wypowiedź. Ewentualnie jakiś tutorial :) Zdjęcia mile widziane.

Link to post
Share on other sites

są 2 sposoby:

 

1. odciagasz zamek do regulacji hop up i przestawiasz wjchę i blokujesz zamek i blowback niedziała.

 

-minus - cały czas masz odłoniete bebechy tzn regulacje hop up.

 

- czas - 2 sek

 

- włączenie blowabacka - 1 sek

2. wyjmujesz jeden pin z tyłu (tuż przed stopką) sciagasz dół karabiny (czyli uchwyt i GB) i tam na góże naszym oczom ukazuje się taki biały wózeczek z haczykiem zdejmujesz hacztk i sprezynke, i blowback jest DISABLED.

 

- minus - brak blowabacku :>

 

- czas - 2min

 

- właczenie blowback - 2min

 

- minus - niema blowbacku

 

ot co...

 

BTW.

 

niestety moj karabin po 200 kulkach poszedł na serwis, na słuch poszła albo któras zebatka, albo zęby na tłoku. dzis albo jutro powinienem wiedziec.

 

oraz karabin wizualnie jest badzo ładny i cięzki (jestem w nim zakochany)

acog bardzo ładnie pasuje

blowback dział bardzo ładnie, tzn wydaje łądny dzwiek nie zagłosny i nie zacichy i dodaje tylko smaczku strzlaniu.

Link to post
Share on other sites
nowa będzie chyba w pon z tego co wiem... a karabin jest wart wszystkich usterek... ta przyjemność ze strzelania :D poza tym jest wierna replika pierwszych L85A1 tez sie na początku wszystkie psóły

 

W poniedziałek ??? A jak ja się pytałem to specshop napisał że początek października .......???

Jesteś z Pozka, masz możliwość jakś się dowiedziedź :) ???

Link to post
Share on other sites
moze sie pomyliłem, ale jestem tam prawie codziennie wiec mam.

To może jak już tam będzie odrazu zapytasz jak to jest z tymi usterkami, bo narazie wszyscy co się wypowiadają to mięli na samym początku awarię. Co na to specshop ?

Może spróbujesz ich zaprosić do rozmowy w tym topiku ? Myśle że to nie było by głupie ...

Link to post
Share on other sites

Witam - jako że to mój pierwszy post na forum, wszystkich serdecznie pozdrawiam - darz bór i wielu headshotow zycze :)

 

Mam pytanko z innej beczki co do L85 - czy bez problemow postrzela sobie z niego osoba leworeczna? Troche martwi mnie cofniety ejection port w połączeniu z działającym blowbackiem. Nie bedzie mi sie to ustrojstwo czepialo kamizelki czy ubrania jak sie do Eli osiemdziesiątej piątej czule przytule?

 

dzieki z gory za odpowiedz

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko z innej beczki co do L85 - czy bez problemow postrzela sobie z niego osoba leworeczna? Troche martwi mnie cofniety ejection port w połączeniu z działającym blowbackiem. Nie bedzie mi sie to ustrojstwo czepialo kamizelki czy ubrania jak sie do Eli osiemdziesiątej piątej czule przytule?

Leworęczni będą musieli się nauczyć strzelania jak praworęczni, tak jak leworęczni brytyjscy żołnierze.

Link to post
Share on other sites

Nie wszystkie bezkolbowce są takie straszne dla leworęcznych. AUG nie jest. W oryginale i replice okno wylotowe jest z obu stron, można wybrać z której strony ma wylatywać łuska (to już oczywiście oryginał). Dźwignia przeładowywania jest daleko z przodu, a po za tym nie rusza się w trakcie strzału. Przynajmniej teoretycznie, bo widziałem filmik ze strzelania z AUGiem w wersji RKM, gdzie wykonywała co parę strzałów (w długiej serii) niekontrolowane bryknięcia... Ale o strzelca i tak nie będzie haczyć, bo właśnie u praworęcznego jest po stronie "wewnętrznej" (inaczej mówiąc - jest po lewej patrząc w kierunku lufy od kolby, której nie ma). Leworęczny ma utrudnione przeładowywanie, ale to akurat w ASG zbytnim kłopotem nie jest... :wink:

 

-

Link to post
Share on other sites

więc tak byłem dziś w specshopie i....

 

w moim L85 poszedł tłok z powodu podłączone za mocnej baterii 9,6V ;/ oczywiście na gwarancji dostane nowy tłok (niestety trzeba czekać bo jest taki długi jak od PSG-1) także za 3-4 dni będę miał nowy tłok, a na dodatek G&G przyśle wzmocniony tłok od razu, taki do tuningów (ponoć).

 

z tego co rozmawiałem dziś w sepcshopie w tym drugim L85, o którym była mowa wyżej poszedł haczyk do blowbacku, czyli nic poważnego ;|

 

nowa dostawa L85A1 ma być ponoć pod koniec następnego tygodnia...

 

to tyle ode mnie Idę wyjąć jedno ogniwo z mojego pakietu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...