Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drop bag by US


Recommended Posts

Siemanko.

 

Jako ze zmieniłem Replikę i mam teraz duzo magów:P Potrzeba mi Drop baga (czy jak to sie zwie:P) tylko ze nie chodzi mi o jakis z Miwo czy cos, tylko o taki który jest uzywany przez żołdaków US (widzaiłem cos w ten desen na kilku fotach).

 

Mysle ze jest to poprostu jakis worek na coś czy cos... tylko niewiem zabardzo na co :P I dodatkowo jesli ktos by wiedział/miał do sprrzedania takie cos to ja chętnie:P

 

[ Dodano: Pon 14 Sie, 2006 ]

TAkie cos jak na tej fotce mini_1155591670.jpg

 

[ Dodano: Pon 14 Sie, 2006 ]

No tam gdzie piesek jest:P

Link to post
Share on other sites
No dobra, a widzial to ktos gdzies cos do kupienia

Szukasz radio pouch’a z foty czy ogólnie worka „na wszystko”/odzysk?

 

Jeśli to drugie i musi:

a) być „kontraktowe” to kup Maxpeditiona – popytaj na miltary.pl lub może dostaniesz PW od kogoś z przedmówców :P

B) może być kopia to zagadaj do supera(mam i polecam), Orkana(na razie chyba dla „cywilów” ma przerwę w szyciu) lub jak sam zauważyłeś Miwo

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
A nie byłoby dobre coś takiego? http://asgshop.pl/produkt.php?id=1148 Albo taki sam oryginalny pouch. Napisane, ze zmiesci 7 magazynków, tylko moze sie niewygodnie wkladac...

Nie byloby. Na dumpa sie nie nadaje - jest male! A te 7 magazynkow tam wchodzi, tylko jak sa ladnie ulozone obok siebie albo jeden na drugim. Do dumpa sie wszystko wrzuca i nikt nie zajmuje sie ukladaniem...

 

Przy rolly-poly napisane, ze tez 7 magazynkow zmiescihttp://military.pl/?prod=2141&cat=174

To juz lepiej. Ale i tak Sustainmenta nie przebije (cenowo i pod wzgledem praktycznym);) Poza tym pare postow wyzej jest o nim, krotka notka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...