Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar zamówic dzis ta replike http://www.sklep.airsoftguns.pl/projector....duct=1133282506

i wlasnie zastanawia mnie jedna rzecz!! Naczytalem sie na tym forum duzo o replikach wella (m-16A1/A2/A3/A4) i ludzie je sobie raczej chwalą!

Slyszalem równiez ze wszystkie te karabiny mają identyczny tlok cylinder i wogole cale bebechy!! Moje pytanie brzmy....czy to prawda?? Pytanie 2 ..wogole warto go brac??

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Witam

Mam zamiar zamówic dzis ta replike http://www.sklep.airsoftguns.pl/projector....duct=1133282506

i wlasnie zastanawia mnie jedna rzecz!! Naczytalem sie na tym forum duzo o replikach wella (m-16A1/A2/A3/A4) i ludzie je sobie raczej chwalą!

Slyszalem równiez ze wszystkie te karabiny mają identyczny tlok cylinder i wogole cale bebechy!! Moje pytanie brzmy....czy to prawda?? Pytanie 2 ..wogole warto go brac??

Pozdrawiam

 

To czytałeś Waszmość o AEGach w cenie powyżej 350 pln. Co do tego modelu , ponoć b.dobry jak na swoją cene.

Link to post
Share on other sites

Jakbyś potrzebował bebechów do tego modelu to kumpel ma 2 takie całkowicie przeznaczone na części :lol:

Padły po jakichś 2 miesiącach, zepsuła się gumka trzymająca kulkę (To wbrew napisu na opakowaniu nie ma HU) i trzeba z 3 razy wystrzelić żeby kulka wyleciała z lufy.

Próbowałem mu to naprawiać ale nic z tego nie wyszło

.

Ogólnie to straszne badziew, jak dla mnie i dużo lepsze są shotguny z DE.

Link to post
Share on other sites

OK Hegemon! Jak tylko dostaniesz, pisz wyczerpującą reckę, najlepiej ze zdjęciami. Może być przestrogą lub zachętą dla innych. Tylko bez bajerów typu: bije celnie na 50 metrów, przewyższa TM, jest super itd. Jeśli ktoś to miał lub ma, niech się podzieli wyczerpującymi uwagami, nie uwagami: jest do D... itd.

Jeśli to pomoże:

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=17249

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=18374

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=17370&start=0

Dopisz swoje i zamykamy.

Link to post
Share on other sites

A wiec juz jest :)

 

M-16A2 Well

 

Przyszedl dzis ok godziny 12 czyli w terminie 3 dni tak jak podał sklep Airsoftguns.pl.

Wygląd:

po otwarciu pudła lezy w wytłoczonym styropianie wspaniały m16 który z poczatku wogole go nie przypomina :P Oprócz samej repliki dostajemy 1 zapasowa śrubke :D i śrubokret który jest bardzo fajna czescią zestawu :) dostajemy równiez pasek i paczke badziewnych kuleczek!! o czym zachwile napisze wiecej!!! po złozeniu odrazu na mojej buźce pojawił sie usmiech!! :D Pierwsze wrazenia: Ojaaa ale wielki...ale czarny....troche lekki:/ Podania producenta (1.25kg) wydają byc sie prawdziwe, ale w frontgripie jest cała masa miejsca na dociązenie go do jakis 3-3.5 kilo. Karabin ogolenie sprawia duze i dobre wrazenie za sprawą swoich wymiarów 98cm. Body wykonane z plastkiu niestety nie moge powiedziec czy to ABS bo jakos tak nie umiem tego odróznic. ogolnie sprawia wrazenie dosyc solidnego ale to sie jeszcze okazze :) Gdzieniegdzie mozemy napotkac na slady odlewu ale 5 minutek z drobnym papierem sciernym i po krzyku!! Z metalowych czesci to niestety tak jak w wiekszosci zabawek tej klasy...:srubki, sprezyna. Wszystkie przełączniki plastikowe (dokladnie jeden: bezpiecznik...działający :D ) chociaz jest cos co mnie zaskoczyło!! Mianowicie ze oprocz lufy wewnętrzenej ktora jest cala z metalu, całkowice ze stakl oksydowanej jest równiez lufa zewnetrzna!!! (ta czesc ktora miesci sie pod front gripem) Jednym słowem Wielka ciezka rura :P Replika posiada równiez nastawną szczerbinke!! Magazynek jest dosc standardowy! W zasadzie nic ciekawego. do komory głownej miesci sie ok 20-22 kulek. jest w nim jeszcze dróga komora do ktorej mozemy napchac ponad 200 kulek dzieki ktorej po skończeniu sie kulek w komorze wlasciwej, odsuwamy sprzezyne do oporu, "trzepiemy" troche magazynkiem i znów mozemy przystapic do akcji z pełnym magiem. Minusem takiego rozwiazania jest to ze otrzymujemy całkiem głosną grzechotke.

 

Strzelanie:

karabin posiada dużą moc. z odległosci 5 m kulkami 0.2 masakruje na wylot zeszyt składający sie z 8 kartek i 2 okładek (zjecia zeszytu zamieszcze jutro). co do zasiegu to na kulkach 0.12 kulka leci wmiare prosto na 20 moich duzych krokówm. mozemy spokojnie przyjac moj duzy krok za metr . A ja jestem dosc duzy (184cm) :P na 0.2 zasieg spada nieznacznie bo do 16-17 moich kroków. zaznaczam ze karabin nie posiada Hop-up-a . zasieg skuteczny jest wiekszy od podanego wyzej. Podalem zasieg z którego trafiamy dokladnie tam gdzie celujemy. a w człowieka trafimy napewno z wiekszej odległosci.

porównywałem zasieg z walterem 990 z CG i oba walą podobnie z ta róznicą ze kulka z m-16 leci 3 razy szybciej. Trudno ja zaówazyc! Do repliki najbardziej nadaja sie kulki 0.2! przez 0.12 (o zgrozo) musiałem zaliczyc dzis pierwsze rozkrecenie repliki. przez te je--ane żułte kuleczki lufa zapchała mi sie 6 takimi wlasnie psełdo kulkami <wrrr> . ale juz jest ok i wszystko działa :).

 

za niedługo bede dorabiał HU wedlug projektu kolegi z forum ktory zamiescił rysunek teoretyczny hu (niestety nie pamietam jego nicka za co przepraszam). jestem pewny ze po dorobieniu hu zasieg skuteczny bedzie oscylował w granicach 30-35m!! Poniewaz ta bron ma moc!!

 

Podsumowywując: replika przeciętna ale to równiez "nieoszlifowany diament" i jezeli ktos lubi upgrade to wyciągnie z tej M-szesnastki dziesiątki metrów :)

 

Zdjecia zamieszcze jutro!!

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

kupiłem tego guna tylko ze wersje A1 czyli ma inneno foregripa. podpisuje sie pod tym wszystkim co napisał kolega wyzej. jedno mnie frasuje i moze ktoś mi wyjaśni dlaczego szanowni panowie z ekipy airsoftguns.pl wypisuja bzdury na tenat hop upa w tej replice??? za odpowiedz serdecznie dziekuje :)

 

A co do komory "grzechotki" :) to jest na to prosty sposób: rozkręcany maga i ścianki obklejamy cieniutką gąbką. I juz wszystko w pozadku :)

Link to post
Share on other sites

Hmm, znajomy ktory czasami pojawia się u nas na strzelankach posiada go. Posiada, ale nie używa 8)

Leciutki (bardzo, niewiele cieższy od mojej byłej 93r) i slabo wykonany. Wszystko trzeszczy i się chybocze (mimo, że kolba ma dorobione przez niego 3 metalowe wzmocnienia). "Elastyczny" plastik podawany przez sprzedawców niewiele mija się z prawdą :F . Czarny i świeci się jak..no wiecie co...

Szczerze mówiąc bałem się z nim cokolwiek robić, żeby go nie uszkodzić/złamać/zdematerializować. Magazynek tak jak mówili poprzednicy to wesoła grzechotka.

Ogólnie godny polecenia dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi albo dla uzdolnionych którzy w tani sposob chcą przy jego pomocy zrobić z m4 wella m16 :)

Pozdrawiam

Cyku

Link to post
Share on other sites

marcu: zauważ, iż ekipa airsoftguns.pl wypisuje głupoty o hop-upie w 90% ich replik :D a chinole potrafią ci wszystko na pudełku napisać, więc się nie zdziw jeżeli na bazarze na pudełku od pistolecika za 7zł zobaczysz napisy: hop-up, blow back, gaz operated, range 200feet :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...