Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

X177 Commando/M83A2 od DE... Tuning?


Recommended Posts

Witam. Wczoraj kupiłem sobie replikę taką jak w temacie. Czytam forum i widzę, że nie był to najlepszy wybór, ale cóż, skoro mam to mam. Teraz pytań kilka czysto "lamerskich". Po pierwsze czy można jakoś tuningować tą pukawkę, a jeśli tak, to jak... Od razu zaznaczam, że nie chcę narazie przeznaczać na to czterocyfrowej sumy... Póki co nie rozbierałem w ogóle tego "plasticzka", bo nie wiem czy ma to w ogóle sens... Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie od razu, bo nie widziałem nigdzie takiego tematu, a przejrzałem cały ten topic... Z góry dzięki, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A zaglądałeś do tanich replik:)? Tam też powinien znalezc się ten temat.

No ale cóż, moderator się tym zajmie.

 

Jedyne co możesz zrobić to dać precke i dobry hu ponieważ jakakolwiek ingerencja w GB w celu tuningu siłowego skonczy się zniszczeniem go.

Dobrze by było uszczelnić też w jakiś sposób cały układ.

Link to post
Share on other sites

PRecka to jak mniemam lufa precyzyjna...A dobry HU to co to? Może mi ktoś krok po kroku opisać uszczelnianie całego układu... Bo wyszukiwanie na stronie jakiś tematów z tą bronią nie dało żadnych rezultatów... Z góry dzięki i pozdrawiam, miło mi, że coś napisałeś Cyku.;)

Link to post
Share on other sites

Słuchaj tutaj jest ciężko cokolwiek uszczelnić a HU to Hop Up czyli system podkręcający kulkę. Jeżeli chcesz poprawić zasięg to popraw Hop Up.

 

A precka to poprostu rurka z marketu budowlanego. Kosztuje ona 4 zl za metr. Weź sobie w kieszeń kilka kulek i przepuśc przez lufę i sprawdź czy lufy są ok.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...