Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziadek71

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam Wszystkich. Drodzy przedmówcy, w swoich rozważaniach pomięliście bardzo ważną kwestię. Główna różnica pomiędzy Source a poprzednimi odsłonami to nie grafika, a mechanika gry. Zupełnie inna fizyka granatów, inna fizyka materiałów, a także nieporównywalny rozrzut, a także inne drobne szczegóły, jak przerzucanie granatów nad różnymi elementami map. Która część jest lepsza? Odpowiedź jest prosta - tak która bardziej się podoba. Ja osobiście grałem we wszystkie odmiany, począwszy od 1.2. Obecnie gram od dość dawna w Source, jest to całkiem przyjemna gra na parę chwil codziennie.
 2. I to jest właśnie to, co chcę zamówić w przyszłym miesiącu. Po przeczytaniu tej recenzji nie trafiają do mnie żadne argumenty wielbicieli WE(G&P). Miałem już AEG od Inokatsu (AK103) i wiem, że i tym razem się nie zawiodę.:)
 3. Musowa wymiana dla roli parasnajperki... Ech...
 4. Ja mówiłem o "musowej" wymianie - tak na dzień dobry. Luzów między częściami body u mnie nie ma, jest tylko niedokładne spasowanie, ale nic się z tym (póki co) nie dzieje. Zobaczymy czy przy tuningu uda się coś na te mankamenty zaradzić, póki co - nie chcę grzebać, bo może być gorzej.:F
 5. A propos luf: Mod 1 trzeba poszerzać na dłuższą wewnętrzną Mod 0 nie trzeba poszerzać na dłuższą wewnętrzną. Nie pytajcie mnie dlaczego tak jest, ale tak jest i tyle. W lipcu zamierzam zrobić mocny upgrade ( Kompletny gearbox Systemy m170 + komora + lufa nowa). Zobaczymy jak będzie to działać. Oczywiście z wszystkiego zdam relację. Póki co, poza rozpadnięciem się dwójnogu - który nomen omen wymieniono mi od razu - nie stwierdzam większych wad produkcyjnych. To co zauważyłem po kilku użyciach: Części body - upper i lover reciever - nie przylegają do siebie należycie
 6. To ja mam takie pytanie: Czy do użytku stricte airsoftowego, czyli do biegania w niedziele, nie za często, plus czasem jakieś czołganko, takie akcje, nada się ta oto wariacja na temat CIRAS'a: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3732 Z góry dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza użytkowników takiej kamizeli, lub podobnej od Strike Systems. Pozdrawiam, Dz.
 7. Faktycznie, mój błąd z firmą... A nie jest to CIRAS, pomimo, że napisane CIRAS?
 8. Są specjalne płyny do dezynfekcji takich urządzeń... A co do higieniczności... No po to właśnie się dezynfekuje, żeby było higieniczne. Dla porównania, oryginalny wkład Camelbak'a kosztuje 180 złotych (2,5 L). Pozdrawiam.
 9. A co sądzicie o CIRAS'ie od Condora? Konkretnie chodzi mi o taki jak ten: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3732 Daje to rady? Oczywiście oprócz tych klamer, które tak Kthulhu wypomina.:)
 10. Zawsze można zamontować lunetę i kolimator (montaż lunety z krótką szyną RIS). Co do dwójnogu... Do czego służy, wiadomo. Używamy w pozycji leżącej. Jeśli nie zamierzamy takowej często przyjmować, lepiej zostawić w domu, bo się popsuje (niestety, jest tak wykonany).
 11. No ciekawe by to było jakby tak każdy miał wolną rękę... Z tego co wiem to tylko GROM'ki mogą sobie wybierać w sprzęcie, a to i tak tylko z pewnego zakresu...
 12. Jak zakładałem temat jeszcze nie znałem tej stronki...
 13. Ja nie widziałem Twojego tematu, ale sam, po naprawdę męczących poszukiwaniach znalazłem taką stronkę, oficjalnego producenta: www.belomo.by A na niej interesujący mnie (nas) produkt: http://belomo.by/en/5_3_3raz.htm Teraz tylko kwestia ceny, zamówienia i transportu... :F
 14. Naprawdę nic nikt nie słyszał na temat takiej rzeczy? Jest to dla mnie ważne, także prosiłbym o jakieś porady gdzie można takie coś dostać.:)
×
×
 • Create New...