Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sig 5522 Commando Umarex


Recommended Posts

Witam

Jestem tu calkowicie nowy a co za tym idzie zielony w temacie ASG, jednak temat ten nie pasuje do dzialu dla nowicjuszy wiec umieszczam go tutaj.

Wiec chodzi mi o pomoc przy doborze czesci do tuningu maszyny z tematu, zalezy mi zwiekszeniu mocy i celnosci oraz czy np zestawy do broni innych firm beda kombatybilne z tym modelem.na razie chcialbym sie ograniczyc do do jakis 300 zl

 

czekam na pomoc od maniakow 8)

Link to post
Share on other sites

Srry , ale nie wiem czy jest sens w ogole ten umarexowy crap upragdowac :( Mozesz we wlasnym zakresie wstawic tam lepsza lufe , hopup , ale na pewno nie ma sensu pchac w to 300zł . Lepiej sprzedać i targnąc sie na jakąs uzywaną cyme albo wella :/ Ew. dobrego springa. Z tym umarexem jedynie sie nameczysz a nic to i tak nie da (chyba ze chcesz miec najdrozszego shitaega :D)

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Jest gorzej niz awaryjny. Zadnych lozysk do niego nie dostaniesz (tak jak innych czesci tuingowych bo ich poprostu nie ma), full plastik takze we wsadzanie mocniejszej sprezyny sie nie baw. To nie jest standardowy elektryk, najtanszy ktorego mozesz bez problemu upgreadowac kosztuje cos 380zl i jest to r6 Well.

Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...