Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt M1911A1 Government [TM]


Recommended Posts

Większość pewnie powie że to bardzo dobra replika. Jeśli chodzi o zasięg/celność/wygląd trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, jakkolwiek w wypadku wytrzymałości nie jest już tak różowo (z czym pewnie niewiele osób się zgodzi). Moja replika nie nadawała się do użytku po tygodniu zabawy. Pierwszego dnia po kilku strzałach otwarłem replikę, z środka wypadł mi mały kawałek plastiku (nie miało to jednak żadnego wpływu na działanie Colt'a, podobna rzecz stała się pewnemu recenzentowi tej repliki ze stanów, niestety nie pamiętam gdzie znalazłem to info). Po tygodniu ułamał się kolejny kawałek plastiku, niestety bez tego kawałka replika nie dawała się przeładować. Po dorobieniu metalowego odpowiednika (plastikowego nie dało się przykleić) replika działa bez problemu po dziś dzień (jakkolwiek gdzieś zgubił się bezpiecznik motylkowy jak ostatnio pożyczyłem ją znajomemu, nie wiem jakim cudem ale znikł). Żeby nie było, z repliką obchodziłem się raczej dosyć delikatnie.

 

Szczerze to zamiast Colt'a TM polecałbym coś z CG (np. TEGO Colt'a). Sam też posiadam replikę CG Colt Delta Elite HPA i za jedyną jego wadę uważam to że ma tylko 12 kulek w magazynku, poza tym jest to naprawdę wytrzymała zabawka o zasięgu i celności podobnej do repliki TM (oczywiście jeśli chodzi o odwzorowanie detali to z tych dwóch wygrywa replika TM).

Link to post
Share on other sites

Klamka TMa jest najwierniejszą , najpiękniejszą i najmocniejszą sprężynką 45-tki. Wychwalam i bede ja wychwalał w niebiosa, bowiem jest to bez skazy replika (może troche farba nie 'tegest'). A tak pozatym, na witrynie widnieje dział 'zbrojownia', w której mozesz poczytać o tym modelu.

 

BTW. Jeżeli chodzi o wytrzymalosc - mam inne zdanie - replike kupiłem używaną - czyli nie w stanie idealnym, a pomimoparu upadków na ziemię - jedyne co uległo uszkodzeniu to zaczep na smycz (u spodu rękojeści).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...