Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kapelusz w Polską panterkę


Recommended Posts

http://www.pentagon.pl/catalog/

 

tu w sklepie stacjonarnym jest po 33zł napisz do nich i zapytaj skąd sprowadzają, albo zapytaj czy Ci nie wyślą (w ofercie internetowej nie ma)

 

 

czasami pojawiają się na allegro.pl kapelusze polskie RipStopowe za 39,90, ale już dawno nie widziałem... jeden koleś je miał zawsze, ale nie pamiętam nicka...

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Te kapelusze z linka Chaosa nie są do końca oryginalne. Choć w porównaniu z kapeluszami obszytymi taśmą nylonową są już bliżej oryginałowi.

Oryginalny kapelusz powinien posiadać zielony sznurek a nie czarny i z tyłu powinien mieć 3 napy do mocowania nakarczku.

Z drugiej strony na wielu zdjęciach żołnierze występują właśnie w takich kapelutkach jak z linku Chaosa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Obczaj na stronie helikona - tam masz zdjęcia, a jeżeli oni nie mają, to poszukaj na allegro użytkownika "agaton_k" - ta Pani z Mężem ma sklep militarny w Częstochowie, i ma właśnie takie kapelutki helikona - ja mam identyczny, tyle, że w woodlandzie - póki co jeszcze nie mają strony sklepu, bo istnieją od niedawna, ale na allegro handlują, głównie wykrywaczami metali - napisz im maila, jak mają na stanie to nie powinno być problemów z wysyłką, ja za swój jakieś 2 miechy temu dałem 26 zł (nówka) i tak raczej stoją - w komplecie jest jeszcze taka hmm jak się to zwie... przesłona na kark, no wiecie o co chodzi ;)

 

Dziwnym trafem oni mają ceny takie same jak producent :D

 

Sklep i obsługa jest w porządku, kupiłem tam większość oporzadzenia, jak nie ma rozmiaru to sprowadzą - możesz powiedzieć, że Harry polecił ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...