Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghosty

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 1. Drobne zakupy dla znajomego na 118$. Zamówienie złożone w czasie ich urlopu. Szybki kontakt i wysyłka. Ogólnie wszystko trwało jakiś tydzień. Niestety... paczka nie spodobała się celnikom. Musiałem im dostarczyć koszty towarów, dowód wpłaty oraz tłumaczenie co kupiłem (nie wiedzieli co to bowman i serpa) Nie uniknąłem cła i trzeba było zapłacić prawie 100zł. Nie wiem czy zakupy udane i opłacalne bo to nie dla mnie :język2:
 2. Ja mam : http://www.sendspace.com/file/7y2n15
 3. Szpeju wypasionego tu nie ma ale myślę, że zdjęcie klimatyczne (po małych przeróbkach w PS).
 4. Jeśli chodzi o mnie to sprawdza się. Zdecydowanie lepiej leży w łapach, poprawił się komfort noszenia. Moja przeróbka wygląda tak : W miejsce dwójnogu wstawiłem krótką szynę RIS pod którą znajduje się stalowa czy tam metalowa podkładka. Niestety trzeba było trochę piłować boki chwytu bo szyna z rączką nie chciała wejść. Wszystko mocno, elegancko przykręcone, nie ma mowy o luzach. Ponadto dla pewności kolejnymi dwoma śrubami usztywniłem górę. No i tak to wygląda w skrócie ;-)
 5. A skąd będę wiedział kto go kupił? Nie jestem jasnowidzem... :wink: Poza tym, ktoś, gdzieś mógł zaczerpnąć rąbka informacji na ten temat, nie uważasz? Daruj sobie takie posty.
 6. Jednym słowem można określić te rękawiczki "!@#$%". Farbują jak cholera, niektóre po krótkim czasie użytkowania zaczynają się pruć. Ogólnie szajs jakich mało. Lepiej dołożyć do oryginalnych nomexów albo kupić BW. Nie polecam.
 7. http://ebaybanned.com/product_info.php?cPa...roducts_id=1839 Ktoś wie coś więcej na ten temat?
 8. http://allegro.pl/item456430147_ladownice_...ly_komplet.html Co to dokładnie za kamizelka i ładownice? Ktoś jest w stanie coś więcej powiedzieć na ten temat?
 9. Ghosty

  Meksyk

  Jak ładnie wymalowani ;-)
 10. Co do baterii to 1100mAh to chyba za mało. Ja strzelam z 0.25 i wydają mi się ciut za ciężkie na stocku. 0.23 powinny być w porządku.
 11. Misiek z blachą i odciągiem nvg Okulary uvex i-vo Na plecach patrol pack molle II woodland Mundur ACU W łapach M249 P&J z małymi przeróbkami Nakolanniki helikona Buty Bates 20501
 12. Odświeżymy trochę temat. Planuję kupić na ebayu mały komplet w postaci cadpata. Doszły mnie słuchy że paczka może zostać skonfiskowana na granicy i tyle będę miał z zakupów. Jak rozumiem dotyczy to tylko oryginalnych wyrobów? Czy z TYM kompletem będą jakieś problemy? Z aukcji rozumiem że jest to oryginał, jeśli jestem w błędzie to proszę mnie poprawić.
 13. Cieszę się, bo jak bym miał uporać się z niektórymi waszymi problemami to bym chyba nerwicy dostał :-P
 14. Ludzie co wy macie z tymi gumkami hop-up... Mam taką samą jak ty menel, nic nie musiałem ciąć i śmiga jak marzenie.
×
×
 • Create New...