Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rekonstrukcja SEALs


Recommended Posts

-czy,i jakich modeli survival vestów używały foki ?

Jakich? Dla pilotow?

-czy używali bluz ABDU nomexowych ?

Pewnie nie. Nasuwa sie pytanie - po co? Do GOPLAT/VBSS/CQB maja CWU27, a do zielonej wiele innych mundurow.

-od jakiego do jakiego roku używali ABA vestów ?

ABA=American Body Armor. Kamizelek robi duzo, moze badz precyzyjny? Bo zapewne jakichs kamizelek SEALs uzywaja nadal.

-czy taki model live

Hehe, najpierw kupujesz a potem pytasz :twisted: To jest jeden z kilku modeli.

-czy używali karabinków kałashnikova

Oficjalnie nie. Nieoficjalnie tak.

Link to post
Share on other sites

Srory za akacza,że go tak źle napisałem,mój błąd,ale za to ile śmiechu :D

-Tak chodzi mi o kamizelki survivalowe pilotów(SRU 21 bodajże),więc używano takowych ?Jakich modeli jeśli tak ,i czy do zielonej taktyki czy gdzie?

-Hmm zdaje się,że widziałem w necie ABDU u jakiegoś S-F,ale nie mogę znaleźć linka(jak zajde to pokaże),ale jeśłi znawcy zaprzeczają to pewnie mają rację.

-Co do kamizelki firmy ABA,to nie napisalem modelu bo się nie znam,ale to o taką się pytam http://www.specwargear.com/images/vest-ABA...A-Modular-2.jpg wiem że pierwsze wersje były niemodularne i miały kieszenie na zatrzaski a nie na fastexy,więc w jakich latach foki je używały ?

-Spoko Szaszłyku,ta kamizelka od Ciebie będzie extra do mojej rekonstrukcji,nie nie ?Chociaż wolałbym taką wersję http://babelfish.altavista.com/babelfish/t..._jacket_01.html

 

Czekam na odpowiedz,bo na serio ruszam z rekonstrukcją.

Link to post
Share on other sites

Wez najpierw przysiadz nad dobrymi ksiazkami z duza iloscia zdjec - tam znajdziesz odpowiedzi na pytania, ktore zadales i ktore zadasz. Dopiero jak czegos nie bedzie w literaturze (a jest jej sporo, wszystkiego w necie nie znajdziesz) to wtedy kieruj sie na fora.

 

Jesli mozna wiedziec to ile ksiazek nt. Navy SEALs przejrzales od chwili, gdy stwierdziles, ze zaczynasz sie bawic w rekonstrukcje? Jesli tylko kilka to nie jest to zbyt powazne podejscie do tematu. Literatura to podstawa,To co sie dowiesz od innych na forum nie wzielo sie z kosmosu - przeczytalismy to gdzies, a Ty chcesz miec wszystko podane na talerzu.

 

Zacznij od wizyt w ksiegarniach, np. AMAZON i zobacz jak duzo napisano na ten temat.

 

To tyle ode mnie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...