Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kulikson

Moja "alfa" specnaz...

Recommended Posts

Tak więc z nudów,pobawiłem sie troche z super hiper krótkim kałachem z festynu:) Paint job(chba tak to się pisze) to mój pierwszy w życiu,więc prosze nie krytykowac tylko dawać wskazówki na przyszłość.A tak naprawde to nie chciało mi się jechać specjalnie do sklepu w wawie po pare farbek i pędzelek więc wykorzystałem resztki farbek humbroll do modeli i lekko zużyte pendzelki...Efekt przedstawaim poniżej:

pict0099uk3.th.jpg

pict0101mx8.th.jpg

pict0102vc2.th.jpg

Aha chwyt jest wykonany chyba z włókna szklanego,mam go z allegro przez przypadek(nie pytajcie o co chodzi)...

Kolba jest wzięta z super shotguna również z allegro,który rozpad mi się i nie chciało mi się go naprawiać.Wewnątrz zminiłem tylko lufe na aluminiową bo HU nie wiem jak zrobić.Strzela jak na szit replike całkiem dobrze,mysle że ok 25-30m maksymalnego będzie.Narazie tyle.

Pozdro

Lepsze to niż nic. Przyda się w przyszłości, jako eksponat na ściane (jeśli wytrzyma :wink: ) Tylko kolor troche za jasny. Reszta jest spoko, jak na replike, repliki, repliki :wink:

pozdro

fajne...kolorki troche za jaskrawe ale co tam...uzdolnienia plastyczne masz chyba:P w zasadzie czemu nie robic takich rzeczy jak to zabawka jest...na allegro opchnij to może zarobisz coś...

Czy to cudo ma selektor ognia z lewej strony? :roll:

:wink: "pisowshit" :wink: zabija śmiechem :wink:

A generalnie to dramat. Bo tego nawet repliką nie można nazwać, na konwentach SF pewnie robił by furorę ale w kontekście ASG to "pisowshit" :wink:

A generalnie to dramat. Bo tego nawet repliką nie można nazwać, na konwentach SF pewnie robił by furorę ale w kontekście ASG to "pisowshit" :wink:

Stary,ja tego nie zrobiłem do asg tylko tak,żeby się pobawic,z nudów...Może jak bym to ładniej pomalował to może jeszcze o asg to by zahaczyło...

Zresztą to z czego to zrobiłem,nie było wykonane z jakiegoś aluminium,stopów,abs-u.Kupiłem go za 10-15 zł,więc wiesz.To był sam plastyik i nic więcej.Troszke pomajsterkowałem i wyszło coś takiego:)

To "cudo" ma selektor ognia z lewej strony.

Jest "pomalowany" na czarno.

Dzięki wszystkim za opinie:)

Pozdro

Wiesz co a ty jakie masz osiągnięcia w majsterkowaniu? Wymiana żarówki, przycięcie tapety a może sklejenie ucha od kubka? Więc najpierw oceń siebie a później innych.

Fajnie ci to wyszło!

Moja rada: trochę podpatruj u innych, trochę ze zdjęć prawdziwej broni, dużo własnej inwencji i nie spoczywaj na laurach. Udowodniłeś sobie i nam że umiesz, nie bój się eksperymentować. Pracuj nad następnymi replikami.

I oczywiście pochwal się nimi tutaj.

Pozdro Tukasi.

Jak masz czas i checi, to moze to zadziala:

Wyciemnij kamuflarz lakierem do lamp tylnich w samochodzie (te do tuningu). Sprawdz jednak wczesniej w photoshopie(albo innym programie) jak by to wygladalo:P Aha no i nie bedzie juz mat wtedy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...