Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Wiele sie doczytałem o type 96, ale czy ktoś z Was miał styczność z APS-2 SV?

http://www.specshop.pl/product_info.php?ma...1fd1bff64e07cf1

jest o 1000zł tańszy (prawie), a opis (zdaje sobie sprawę, że bardzo ubarwniony) ukazuje 50-60m na stocku i 70m po tiuningu (który wychodzi taniej niż type 96).

/mod./ żeby nie zaśmiecać wątku o Type96 założyłem osobny o SV /Ghost/

Link to post
Share on other sites

sjzmisiek napisał:

musisz też wymienić układ spustu na wzmocniony("Zero triger" czy cuś....chyba tak to sie nazywało).....bo standardowy chyba nie pociągnie tego tuningu
spokojnie z tym spustem bo to nie lada wydatek (ok 150$) stockowe spusty Maruzena spokojnie wytrzymuje sprężynę 250-300%, bynajmniej jakiś czas, mój APS od 2 lat chodzi na sprężynach 250-300%, wystrzeliłem z niego coś koło 5000 kul, często biegam z naciągniętą sprężyną i jak narazie mechanizm nie zdradza jakichkolwiek oznak zużycia.
Link to post
Share on other sites

Hmm model bardzo ciekawy jak dla mnie tylko trochę mnie niepokoi stały HU. W stocku jest on dostosowany do kulek 0.29g, ...a to po tuningu zaczynają się schody? Podobno ciężko wtedy dobrać jakieś sensowne.

Fakt , jest do dokupienia regulowany hu ale trzeba sprowadzać a to znowu powiększa koszty, a właśnie z powodu tego że są one w miarę niewielkie, replika ta jest atrakcyjna.

 

Druga strona medalu to w tym wypadku lekka "fantazja" panów ze Specshopu - 710fps z zespołem cylindra CA?? wolne żarty ;)

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam. Pozwole sobie odkopac ten temat. Mam małe pytanko do posiadaczy tego gnata, jak to sie sprawuje. Bo mam zamiar kupic snajperke i sie zastanawiam czy aps2 czy moze type 96. ;) Słyszałem ze ten model tez jest dobrą bazą do pozniejszych tuningów /podobnie jak type 96/, dlatego mam pytanko czy na poczatek wystarczyłby zestawik cylindra 300% CA, czy musiałbym wrzucic tam cos jeszcze.

No i jeszcze pytanie czy na stocku zasieg jest porównywalny ze stockowymi aegami ca/tm/gg czy moze wyzszy/nizszy.

 

Z góry thx i pozdrawiam Buziek...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kupiłem aps2 jest piękny jeśli chodzi o stokowego to zasięg jest piękny tylko musisz mieć odpowiednie kulki uwaga tylko na spust potrafi być wadliwy. zasięg jest lekko przewyższający repliki elektryczne ale jeśli chodzi o celność to bije je na lep tam gdzie już ciężko im ustrzelić człowieka tam ja jestem w stanie strzelić w niego jak kuca jeśli zaś chodzi do cylindra 300% nic nie musisz kupować najwyżej tylko mała cześć wzmacniającą spust jest na redwolfie. zobacz tam jest niezły zasób części do tej pięknej repliki

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...