Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mp5sd6 JG


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam mam ta sama replikę i muszę wymienić szkielet. Czy ten http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...2_boyi-510.html by pasował ??

Powinien pasować. Aczkolwiek wacka uciąć nie dam. Jak będzie pasował to daj znać;) A najlepiej napisz do krakmanów.

 

Czy komuś też zacina się ta replika przy trybie pojedynczym, jeśli tak to jak to naprawić ?

Kupić jakiś firmowy selektor (Całość, łącznie z płytka selektora itd).

To się zdarza w większości chińskich Mp5 tek (oprócz chyba tych najnowszych cym)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja też posiadam MP5 SD6 [JG] , kupiłem ją z drugiej ręki i na pewno wiele już przeżyła (u mnie juz sporo) a o dziwo działa tak jak powinna , rozkręcałem ją do ostatniej śrubki ( GB też) i wszystko jest w porządku i tu też zdziwienie :) . Hop-up kreci spoko :p 0.23 ciągnie ładnie :) zasięg taki sobie , ale przeważnie wystarcza :P celność ma sobie dużo do życzenia (krótka lufa) :p plusem jest szybkostrzelność :P a z wykonaniem różnie to bywa , niektóre części gorzej a niektóre lepiej są wykonane :) no ale czego się można spodziewać za taką cene :) lecz ogólnie jestem zadowolony ;D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...