Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Mam pytanko.

 

M4 ICSa maja dwudzielny GB...nie wiem czy to v.2, v.3 czy ten dwudzielny to jakis calkiem inny model GB.

 

I moje pytanie odnosi sie do GB wlasnie w M4 ICSa. Czy daloby sie tam wstawic normalnego GB np: z M15 z CA? Czy trzeba szukac specjalnego GB do tego ICS...i ile takie kosztuja :?

 

Pozdrawiam i z gory thx za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, też mam M4 od ICS, to jest generalnie konstrukcja v2 ale zbliżony bardziej technologicznie do TM niż do CA. Natomiast fakt, że jest dzielony moim zdaniem uniemożliwia wstawienie tam gb scalonego (zwykłego), z powodu innego sposobu otwierania (rozkładania) broni.

 

Nie widziałem w naszych sklepach dolnych GB do ICS, górne po tuningu są. Pozostaje Ci WGC.

 

Dlaczego chcesz pakować do ICS inny gb?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
v2 ale zbliżony bardziej technologicznie do TM niż do CA

Co przez to rozumiesz :?: V2 to V2.

GB ICSa jest jest trochę bardziej masywniejszy od CA, górna cześć górnego GB jest znacznie grubsza niż CA- co nie powinno przeszkadzać w montaży GB CA.

 

Natomiast fakt, że jest dzielony moim zdaniem uniemożliwia wstawienie tam gb scalonego (zwykłego), z powodu innego sposobu otwierania (rozkładania) broni.

To akurat nie jest problem Bo body można rozsuwać jak w CA, tylko wtedy w przypadku M4 napotykamy preoblem wyprowadzenia kabli do chwytu przedniego.

 

 

Dlaczego chcesz pakować do ICS inny gb?

Też się dziwie, sporo osób chwali GB ICSa za wytrzymałość przy tuningu.

nie wiodzę sensu takiej wymiany, no chyba żę GB pękł i jest problem z dokupieniem, niestety zostaje tylko import z HK, bo na military raczej nie ma co liczyć.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...