Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mag na 2800 kulek star/guarder


Recommended Posts

Tak jak w temacie ma może ktoś z was taki magazynek? Bo znajomy ma STAR na 2500tys (ale do g36) i magazynek nie nadąża z podawaniem kulek u niego a ten od AK jest troche może inny tak więc jak ktoś widział albo ma taki magazynek : http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1241

byłbym wdzięczny jak by napisał o nim kilka słów prawdy

ps prosze spamerów o nie pitolenie od żeczy jak nie masz albo nie widziałeś lub nie słyszałeś lub nie czytałeś o nim to NIE PISZ!!!

Link to post
Share on other sites

Gosiek, ten magazynek co posiada kolega (Ojciec...) nie nadąża z podawaniem ponieważ jego Gietka śmiga na bateri 9,6.

 

Kumpel od owego bębna do g36 mówił że jeżeli zainstaluje się inną baterie w owym magu powinno być wszystko ok.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Gosiek, ten magazynek co posiada kolega (Ojciec...) nie nadąża z podawaniem ponieważ jego Gietka śmiga na bateri 9,6

aym nowym to nawet hi cap na 600 kulek się dziwnie szybko kończy :twisted:

 

[Gramatyka i ortografia. Nie upomnę więcej - KozA]

Link to post
Share on other sites
gosiek - pewnie bedzie roznica. Wiesz dlaczego? Bo te ogniwa 3600 mAh bedą miały mniejszą rezystancje wewnętrzną. ( takie ogniwa są już raczej lepszej jakości )

miałem już troche bateri w swoim życiu w tym 1100 v-shape (sanyo nicd)

600nicd sanyo i moją ulubioną którą mam do teraz 1800 sanyo nicd i ta ostatnia daje większą szybkostrzelność niż pozostałe. Ja się na tym nie znam ale tak to wyglądało :)

A co do magazynka bębnowego od AK to będzie u mnie w poniedziałek lub wtorek to cosik o nim opowiem :D

 

[ Dodano: Pon 09 Paź' date=' 2006[/i'] ]

Drum jest u mnie w domu!! :D powiem tyle... wygląd jest zaskakujący... bo wszystko jest elegancko ze "stali" jak to pisze firma star (nie sprawdzałem magnesem ale na to wygląda że to prawda) ze stali tylko nie jest zakończenie magazynka jak ma to miejsce we wszystkich hi capach na 600 kulek do AK (oczywiście drumie zęby łączące magazynek z binem też są metalowe :D ) narazie nie przetestowałem w boju ale w magazynku mieści się około 2500-2800 (firma STAR podaje 2500 a asg shop o 2800) pestek :D Jego wielkości też są bardzo ciekawe bo w porównaniu z innymi bębnami ten jest wyjątkowo mały i gdyby nie ciężar nie odczuwalibyśmy tak bardzo jego obecności (magazynek waży 0.75kg bez baterii) czyli razem z kulkami i baterjami (licze na nie ok.50gram) ważyć będzie ok. 1.4kg :D

Link to post
Share on other sites

raczej nie bo gniazdo jest zrobione ze stali w AK 105 slr real steal

 

[ Dodano: Pon 16 Paź, 2006 ]

MAGAZYNEK drum przetestowany w bojuoto wyniki:

urywałem zwykłych nie alkalicznych paluszków panasonic longlife (podobno mają coś w sobie że się tak łatwo nie wylewają) cena ok 1zl/szt. Główna baterja w karabinie to 1800 mah sanyo NICD

Podawanie kulek bez zarzutu..urzywałem blasterów 0.2g ( bo przy goldach kumpel który też ma druma tylko do g36 tej samej firmy ma problem z podawaniem kulek).

Jedyny problem występuje we włorzeniu magazynka do gniazda ale dłuższa chwila zabawy najczęściej rozwiązuje to małe niedociągnięcie (w końcu za często nie musimy dosypywać kulek :D)

ogólny wrażenia są trudne do opisania :D może spruje najprościej huragan pocisków stylowy wygląd nadający prawie bajkowego klimatu i dwujnóg (bo bestja z kulkami drumem i baterją główną warzy ok 5.5kg) to jest coś co sprawi że popłynie ślinka nawet największemu anty entuzjaście kałasznikowów a jego wielbicielów napewno wprowadzi do stanu przedzawałowego :twisted:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...